سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وزیر ارشاد: هرجا دیش های ماهواره را جمع کردیم، دو روز بعد نصب کردند/ باید جوانان را ...

وزیر ارشاد: هرجا دیش های ماهواره را جمع کردیم، دو روز بعد نصب کردند/ باید جوانان را واکسینه کنیم

چکیده : هر جا دیش های ماهواره را جمع کردیم، دو روز بعد دیش ها برگشت و انگار فقط برای کار و کاسبی نصّاب ها دیش ها را جمع می کنیم...


ایرنا نوشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تهدیدهای مختلف فرهنگی علیه نسل جوان کشور، گفت: باید با مصون سازی، آسیب پذیری فرهنگی جوانان کشور را به حداقل برسانیم.

«علی جنتی» شنبه شب در جمع نمازگزاران مسجد جامع گرمسار گفت: چاره ای جز این نداریم که از نظر فرهنگی و دینی جوانان کشور را در برابر مسایل سوء فرهنگی واکسینه کنیم.

او با بیان اینکه نه می توانیم تمام دیش های ماهواره را از روی بام ها جمع کنیم و نه می شود شبکه های اجتماعی را به طور کامل بست، ادامه داد: هر جا دیش های ماهواره را جمع کردیم، دو روز بعد دیش ها برگشت و انگار فقط برای کار و کاسبی نصّاب ها دیش ها را جمع می کنیم.

او گفت: امروز قدرت های جهانی برای تمام کشورها نقشه دارند و به بهانه جهانی شدن، می خواهند تمام ملت ها شبیه خودشان شوند، یعنی حتی زبان و نوع لباس پوشیدن کشورهای جهان سومی مثل آنها شود.

جنتی با تاکید بر ایجاد پایداری فرهنگی در کشور به منظور مصون ماندن از آسیب های فرهنگی دشمن، گفت: دشمن از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی به دنبال تغییر رفتار شهروندان به ویژه جوانان ایران است.

او با اشاره به اینکه بُعد فرهنگی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی در منطقه زبانزد شده است، گفت: فرهنگ وجهه بارز ملت ایران از دیرباز بوده است.

او گفت: حتی دشمنان نظام اسلامی نیز به وجود ریشه های عمیق فرهنگی در ایران اعتراف دارند و اکنون پاسداری از فرهنگ اسلامی ایرانی یک وظیفه ملی است.

جنتی با گرامیداشت یاد و خاطره مبارزان و شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، به بیان ظلم و ستم دوران ستمشاهی و روایتی از درایت های امام خمینی (ره) در جریان انقلاب پرداخت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز شنبه در سفر به استان سمنان، پس از افتتاح نمایشگاه توانمندی های فرهنگی و هنری و حضور در اختتامیه دومین دوسالانه کتاب این استان در سمنان، در همایش توسعه فرهنگی، عدالت اجتماعی و تمدن اسلامی در گرمسار نیز شرکت کرد.

جمعی از مسوولان استان سمنان، امام جمعه و نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و آرادان نیز در این مراسم حضور داشتند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.