سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وزیر ارشاد: کار ما به جای سیاست گذاری، پاسخگویی به شبهه افکنی ها شده...

وزیر ارشاد: کار ما به جای سیاست گذاری، پاسخگویی به شبهه افکنی ها شده

چکیده : وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کار ما در وزارت خانه به جای برنامه ریزی، سیاست گذاری و اقدامات فرهنگی صرف پاسخگویی به حاشیه سازی ها و رفع شبهه افکنی ها شده است...


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کار ما در وزارت خانه به جای برنامه ریزی، سیاست گذاری و اقدامات فرهنگی صرف پاسخگویی به حاشیه سازی ها و رفع شبهه افکنی ها شده است.

ˈعلی جنتیˈ روز شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی های فرهنگی استان سمنان به ایرنا گفت: یکی از کارهای رسمی ما این شده که خبرهای کذبی که دائم تولید می شود را تکذیب کنیم.

وی با بیان اینکه برخی در کشور شبهه افکنی و شبهات را القاء می کنند ،تصریح کرد: باید به صورت دائم توضیح دهیم و برای رفع این شبهات روشنگری کنیم.

جنتی با اشاره به فعالیت شبکه های مختلف اجتماعی در کشور گفت: دولت با فیلتر کردن شبکه های اجتماعی دارای مخاطب انبوه موافق نیست و این امر نیز امکان پذیر نیست.

وی گفت: به هر اندازه فیلتر کنیم به همان اندازه فلیتر شکن و روش های جدید برای رفع فیلتر ایجاد می شود.

جنتی گفت: به جای این ،فیلترینگ هوشمند طراحی و اجرایی شده و در مورد شبکه اجتماعی اینساگرام این نوع فیلتر اعمال و تا حدود زیادی نیز موفق بوده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر ایجاد و توسعه شبکه های اجتماعی ملی و داخلی گفت: در این خصوص نیز کارهای خوبی انجام شده که امیدواریم با توسعه این شبکه ها که میزبانی آنها در داخل است شبکه های ملی اطلاعات در داخل ایجاد و فعال شود.

جنتی ایجاد این شبکه ها را نافی شبکه های اینترنت بین المللی ندانست و اظهار داشت: در حال حاضر در ایران 9 میلیون شهروند عضو شبکه وایبر و بین چهار تا چهار میلیون و 500 هزار نفر عضو سایر شبکه های اجتماعی هستند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.