سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

رکورد جدید، نفت 110.48 دلار

چکیده : سبد نفتی اوپک روز چهارشنبه 109.60 دلار فروخته شده بود که این رقم نیز در میان قیمت‌های ثبت شده برای این نوع نفت از ابتدای امسال سابقه نداشته است...


سبد نفتی اوپک پس از اینکه چندین بار در هفته گذشته رکوردهای قیمتی خود در سال ۲۰۱۴ را شکست، روز جمعه رکورد جدیدی به قیمت 110.48 دلار در هر بشکه به ثبت رساند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سازمان کشورهای تولید و صادر کننده نفت اوپک، در آخرین به‌روز رسانی سایت خود اعلام کرد: هر بشکه سبد نفتی این سازمان در روز جمعه با 22 سنت افزایش نسبت به روز پیش از آن 110.48 دلار معامله شد.

به این ترتیب، سبد نفتی اوپک در هفته گذشته برای چندمین بار رکورد قیمتی خود از ابتدای سال 2014 را شکست. این نوع نفت روز پنج شنبه 110.26 دلار فروخته شده بود.

همچنین سبد نفتی اوپک روز چهارشنبه 109.60 دلار فروخته شده بود که این رقم نیز در میان قیمت‌های ثبت شده برای این نوع نفت از ابتدای امسال سابقه نداشته است.

سبد نفتی اوپک متشکل از نفت صحرای الجزایر، نفت گیراسول آنگولا، نفت اورینت اکوادور، نفت سنگین ایران، نفت سبک بصره عراق، نفت صادراتی کویت، سیدر لیبی، بونی لایت نیجریه، نفت مارین قطر، نفت سبک عربستان، نفت موربان امارات و مِرِی ونزوئلا است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.