سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دروغ امروز رئیس سازمان زندان‌ها: اعتصاب غذا هم کذب است!...
» پدیده دستگاه قضایی همچنان به انجام وظیفه تکذیب مشغول است

دروغ امروز رئیس سازمان زندان‌ها: اعتصاب غذا هم کذب است!

چکیده :رئیس سازمان زندان ها که در افکار عمومی با دروغ های بی پروایش شناخته شده است، امروز هم تکذیبی دیگر را به فضای رسانه ای تقدیم کرد و در مصاحبه با خبرگزاری شناخته شده فارس مدعی شد اعتصاب غذای زندانیان هم کذب است!...


کلمه – گروه خبر: رئیس سازمان زندان ها که این روزها افکار عمومی او را با دروغ های بی پروایش می شناسند، امروز تکذیبی دیگر را به فضای رسانه ای تقدیم کرد و مدعی شد اعتصاب غذای زندانیان هم کذب است!

به گزارش کلمه، غلامحسین اسماعیلی در واکنش به اخبار منتشر شده درباره اعتصاب غذای زندانیان، این خبر را کذب خواند و دلیل آن را نیز اینگونه بیان کرد که “هنوز به من اطلاع داده نشده است.”

این در حالی است که خانواده های زندانیان بند 350 که دیروز با عزیزان خود ملاقات داشتند، صراحتا گفتند که زندانیان اعتصاب غذای خود را تایید کردند، و این در حالی است که بسیاری از آنها پس از ضرب و شتم روز پنجشنبه، حال جسمی مناسبی هم نداشتند.

بر اساس این گزارش، زندانیان منتقل شده به انفرادی از همان آغاز در اعتصاب غذا بوده و بازگشت به بند را خواستار شده اند، و گروهی از زندانیان حاضر در بند 350 نیز در روزهای بعد اعتصاب غذا کرده اند.

اما امروز رئیس سازمان زندان ها که با خبرگزاری شناخته شده فارس مصاحبه می کرد، این خبر را نیز همانند خبر حمله به بند 350 و ضرب و شتم زندانیان تکذیب کرد تا نشان دهد که اگر هر روز دروغی تازه را با رسانه ها در میان نگذارد، اموراتش نمی گذرد.

اسماعیلی در حالی به تکذیب اعتصاب غذای زندانیان پرداخته که در سال 89 نیز انتقادها از وضع زندان ها را با این ادعا پاسخ گفت که از بیش از صد زندان کشور بازدید کرده و حتی یک درصد زندانیان هم ناراضی نبوده اند!

از وی همچنین عبارات ماندگار دیگری نیز به یادگار مانده است؛ از جمله اینکه میزان مواد مخدر موجود در زندان ها نزدیک به صفر است، و نیز این که حتی یک سرنگ هم در زندان های ایران پیدا نمی شود و هرکس پیدا کند جایزه دارد!

بدین ترتیب عجیب نیست که واقعیت های آشکاری همچون بدن های کوفته و زخم های مشهود زندانیان نتواند او را از انکارهایش منصرف سازد، و حالا طبعا نقل قول های صریح خانواده ها به نقل از زندانیان در خصوص اعتصاب غذا نیز وی را از دروغگویی روزمره باز نمی دارد.

امروز الهه مجردی همسر محسن میردامادی در روایت خود از سالن ملاقات زندان اوین نوشته بود که از میردامادی پرسیده که چرا او که همیشه با اعتصاب غذا مخالف بوده، حالا خود دست به اعتصاب غذا زده است.

به نوشته او، پاسخ میردامادی این بوده است: این بار فرق میکند. این دروغ سنگین که حتی بعضی دوستان هم باور کرده اند باید با تحقیق و تفحص حقیقت یابان شکسته شود و این تنها راه باقیمانده پیش روی ماست وظیفه دیگران به ما مربوط نیست.

آرشیو اخبار حمله به بند ۳۵۰ زندان اوینDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.