سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

تعطیلی 40 معدن مس در‌ کرمان

چکیده : نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: آن‌گونه که باید از معادن استان کرمان بهره‌بردای نمی‌شود، به طوری‌که 40 معدن مس در این استان تعطیل است...


نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: آن‌گونه که باید از معادن استان کرمان بهره‌بردای نمی‌شود، به طوری‌که 40 معدن مس در این استان تعطیل است.

به گزارش ایسنامنطقه کویر، “شهباز حسن‌پور” شامگاه سه‌شنبه در جلسه مشترک صنایع و معادن و کمیسیون صنعت و معدن مجلس در محل استانداری کرمان اظهار کرد: با همکاری خوب مدیران استان کرمان 22 بهمن امسال رکورد تولید گندله در کشور به 19 هزار تن رسید.

وی افزود: امروز هم بارگیری اولین فولاد استان توسط شرکت هلدینگ خاورمیانه انجام شد.

حسن‌پور بیان کرد: قریب 4000 معدن شناخته شده در استان کرمان وجود دارد، اما آن‌گونه که باید مورد بهره‌بردای قرار نمی‌گیرند، از جمله اینکه بزرگترین معدن تیتانیوم کشور در کرمان، همچنین 40 معدن مس در این استان تعطیل است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: البته با تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی، پیگیری‌های دولت تدبیر و امید، همچنین اعلام آمادگی قوه قضائیه، مققننه و مجریه امیدواریم گام‌های موثری در این راستا برداشته شود.

حسن‌پور در پایان خاطرنشان کرد: سال آینده در شهرستان سیرجان برای اجرای پروژه‌های صنعتی و معدنی به 2000 مگاوات برق نیازمند هستیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.