سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » قیمت امروز سکه، طلا و ارز در بازار...

قیمت امروز سکه، طلا و ارز در بازار

چکیده :امروز بازار سکه متأثر از کاهش طلای جهانی و با وجود ثبات دلار داخل تاحدودی از ارزش سکه ها کاست که این امر در سکه تمام بهار آزادی به 4 هزار تومان رسید....


امروز بازار سکه متأثر از کاهش طلای جهانی و با وجود ثبات دلار داخل تاحدودی از ارزش سکه ها کاست که این امر در سکه تمام بهار آزادی به 4 هزار تومان رسید.

به گزارش آفتاب، امروز بازار سکه متأثر از کاهش طلای جهانی و با وجود ثبات دلار داخل تاحدودی از ارزش سکه ها کاست که این امر در سکه تمام بهار آزادی به 4 هزار تومان رسید.

با افت قیمتها در بازار طلا در کنار ثبات دلار داخل بر 2956 تومان، امروز بازار سکه شاهد افت 4 هزار تومانی هر قطعه سکه بهار آزادی بود که با بهای 935 هزار تومان طرح امامی و قدیم این سکه را به مشتریان عرضه کرد.

براساس این گزارش، امروز هر قطعه نیم و ربع سکه با بهای 477 و 278 هزار تومان در بازار معامله شدند که نسبت به روز گذشته افت 2 و 1 هزار تومانی را تجربه کردند.

هر قطعه سکه 1 گرمی با ثبات و با قیمت 180 هزار تومان فروخته شد. شایان ذکر است، امروز قیمت انواع سکه طبق جدول ذیل است.

5+1Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.