سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » احمد منتظری: با رفع حصر ثابت کنند که خواسته های مردم و آبروی نظام را بر منافع شخصی ت...
» امضا و اعلام حمایت احمد منتظری از نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر

احمد منتظری: با رفع حصر ثابت کنند که خواسته های مردم و آبروی نظام را بر منافع شخصی ترجیح میدهند

چکیده :حجت الاسلام والمسلمین احمد منتظری در اعلام حمایت از این طرح مردمی در یادداشت کوتاهی که در اختیار کلمه قرار داده اند، نوشته اند: امیوارم مسئولین امر با رفع حصر از این بزرگان ثابت کنند که منافع و خواسته های مردم و آبروی نظام را بر منافع شخصی خود ترجیح می دهند. ...


حجت الاسلام والمسلمین احمد منتظری، فرزند مرحوم آیت الله العظمی منتظری با امضای نامه ی مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر از همراهان جنبش سبز، از این حرکت مردمی حمایت کرد.

به گزارش کلمه، حجت الاسلام والمسلمین احمد منتظری در اعلام حمایت از این طرح مردمی در یادداشت کوتاهی که در اختیار کلمه قرار داده ، نوشته است: امیوارم مسئولین امر با رفع حصر از این بزرگان ثابت کنند که منافع و خواسته های مردم و آبروی نظام را بر منافع شخصی خود ترجیح می دهند. ان شاالله موفق باشید.

رفع حصر یکی از مطالبات مردم و فعالان بود که در انتخابات ریاست جمهوری بارها به آن اشاره شد و از سوی حسن روحانی نیز پاسخ همراهی گرفت. مطالبه ای که در شادی های خیابانی پس از پیروزی روحانی نیز تکرار شد.

اینک این مطالبه در قالب نامه ای مردمی به رییس جمهور ارسال خواهد شد. محوریت این کنش مردمی بر اساس امضای اینترنتی نامه ای خطاب به حسن روحانی، رئیس جمهور است. در این نامه، با اعلام حمایت از مجموعه برنامه ها و اهداف و وعده های دولت یازدهم، از رئیس جمهور خواسته شده تا نسبت به انجام یکی از وعده های خود مبنی بر رفع حصر اقدام لازم را به عمل آورد.

در این نامه کوتاه، ضمن اشاره به سوابق درخشان حصر شدگان در خدمت به انقلاب و کشور، حصر اقدامی غیر قانونی خوانده شده که تاثیرات روانی منفی و عمیقی بر روی بخش بزرگی از جامعه گذاشته است.

برای پیوستن به این حرکت مردمی، می توانید با مشاهده این خبر وارد سایت جمع آوری امضا شده و به این حرکت بپیوندید.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.