سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » استیضاح وزیر راه و شهرسازی کلید خورد...

استیضاح وزیر راه و شهرسازی کلید خورد

چکیده :رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی با 15 امضا در مجلس شورای اسلامی کلید خورده که این طرح به هیات رییسه مجلس تقدیم شده است....


رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی با 15 امضا در مجلس شورای اسلامی کلید خورده که این طرح به هیات رییسه مجلس تقدیم شده است.

«عبدالرضا عزیزی» در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: پروژه راه آهن مشهد، شیروان، بجنورد، گرگان یکی از طرح های حائز اهمیت و بسیار خوبی است که در دولت دهم آغاز و همه مراحل قانونی خود را طی کرد و با احداث جایگاه و تهیه تجهیزات لازم شروع به کار نمود.

نماینده مردم شیروان افزود: متاسفانه در دولت یازدهم از ادامه این کار جلوگیری به عمل آمد که طی پیگیری های متعدد و طرح سوال از وزرا، وزیر راه و شهرسازی و وزیر نیرو قول دادند که قرارداد لازم را با بانک مرکزی تنظیم و سایر اقدامات لازم را انجام دهند.

وی ادامه داد: با توجه به این که در بودجه 93 مبلغ 960 میلیون یورو برای احداث این راه آهن در نظر گرفته اما با این حال وزارت راه و شهرسازی علیرغم وعده و وعیدهای متعدد اقدام موثری انجام نداده است.

وی ادامه داد: از این رو نمایندگان مجلس به ویژه نمایندگان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی و گلستان و مازندران تقاضای این استیضاح را دارند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.