سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » موج بارش جدید در راه است/ مدارس تهران بعداز ظهر هم تعطیل است...

موج بارش جدید در راه است/ مدارس تهران بعداز ظهر هم تعطیل است

چکیده :مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای شهر تهران از تعطیلی مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهرستانهای بیست گانه استان تهران در نوبت دوم خبر داد. طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور ، طی 24 ساعت آینده بسیاری از مناطق کشور شاهد ادامه بارش برف خواهد بود....


مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای شهر تهران از تعطیلی مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهرستانهای بیست گانه استان تهران در نوبت دوم خبر داد.

جواد ذاکری در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: تمامی مناطق شهرستان‌های استان تهران بجز رودهن در مقطع ابتدایی و پیش دبستانی امروز تعطیل است.

وی افزود: همچنین در شهرستانهای اسلامشهر، شهریار و ملارد علاوه بر پیش دبستانی و مقاطع ابتدایی، مدارس مقطع متوسطه اول (راهنمایی) نیز تعطیل است.

کلیه مدارس شهر تهران در نوبت بعداز ظهر تعطیل است

همچنین به گفته مسعود ثقفی، مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش تهران، تمامی مدارس نوبت دوم شهر تهران امروز سه شنبه تعطیل اعلام شد.

ثقفی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت، به علت بارش برف و سرما کلیه مدارس شهر تهران در مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول (راهنمایی) و دوم (دبیرستان) در نوبت بعدازظهر تعطیل است.

موج بارش جدید در راه است

طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور ، طی 24 ساعت آینده بسیاری از مناطق کشور شاهد ادامه بارش برف خواهد بود.

بارش برف طی دو روز گذشته در حالی در بسیاری از مناطق کشور آغاز شده است که ارتفاع آن در برخی مناطق روستایی استان‌های گیلان و مازندران به دو متر می‌رسد.

جاده‌های استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، البرز، تهران، اردبیل، زنجان، خراسان رضوی، مرکزی، قزوین، اصفهان، کردستان و قم پوشیده از برف است و تردد در آنها با وجود زنجیر چرخ به کندی صورت می‌گیرد.

همچنین بارش برف در سایر استان‌های کشور از جمله خوزستان و سیستان و بلوچستان نیز آغاز شده است.

بر اساس اعلام سازمان هلال احمر نیروهای امدادی این سازمان و ماموران راهداری تا کنون بیش از هزاران نفر را از برف و کولاک نجات داده‌اند.

استاندار مازندران نیز در نامه‌ای به وزیر کشور خواستار ارسال تجهیزات و امکانات امدادی و راهداری برای رفع مشکل مردم غرب مازندران را خواستار شد.

گزارشهای خبرنگار ایسنا حاکی از آن است که آب، برق و گاز برخی مناطق در مازندران کماکان قطع است.

همچنین سازمان هواشناسی در آخرین گزارش خود در 24 ساعت آینده کشور برای بسیاری از مناطق بارش برف را پیش بینی کرده است.

همچنین طی 24 ساعت آینده در اغلب مناطق کشور به ویژه شمال غرب بارش برف و در مناطق جنوبی تر رگبار، رعد و برق و وزش باد پیش بینی شده است. اما از بعد از ظهر امروز و طی روز چهارشنبه در شمال غرب بارش متوقف می شود ولی در سایر نقاط بارش به تناوب ادامه خواهد داشت.

در این مدت بارش برف در مناطق جنوب و جنوب شرق شدیدتر می شود.

در تهران نیز امروز آسمان ابری و در برخی نقاط بارش برف را خواهیم داشت و به تدریج نیز کاهش برف را در تهران خواهیم داشت.

به گزارش ایسنا، دمای تهران امروز حداکثر به 3- می‌رسد و برای فردا هم برای تهران در برخی نقاط بارش برف را شاهد خواهیم بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.