سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تغییر وضعیت هفته نامه «آسمان» به روزنامه...

تغییر وضعیت هفته نامه «آسمان» به روزنامه

چکیده :هیئت نظارت بر مطبوعات با تغییر وضعیت «آسمان» به روزنامه و انتشار دوهفته‌نامه «گوهرشاد» به مدیرمسئولی فریدالدین حداد عادل موافقت کرد....


هیئت نظارت بر مطبوعات با تغییر وضعیت «آسمان» به روزنامه و انتشار دوهفته‌نامه «گوهرشاد» به مدیرمسئولی فریدالدین حداد عادل موافقت کرد.

به گزارش مهر، در جلسه صبح روز دوشنبه هیئت نظارت بر مطبوعات، شماری از تقاضاهای صدور مجوز نشریات مورد بررسی قرر گرفت.براین اساس، هفته‌نامه «آسمان» به مدیرمسئولی عباس بزرگمهر و سردبیری محمد قوچانی، از هفته‌نامه به روزنامه تغییر وضعیت داد.

همچنین با موافقت هیئت نظارت بر مطبوعات، مجوز دوهفته‌نامه «گوهرشاد» برای فریدالدین حداد عادل صادر شد.در این جلسه دوهفته‌نامه «چشمه جوشان آگاهی» برای خبرگزاری تسنیم با مدیرمسئولی جعفر درونه مجوز انتشار گرفت.

مجمع ناشران انقلاب اسلامی زیر نظر میثم نیلی مجوز «شیرازه کتاب» را با مدیرمسئولی یاسر احمدوند دریافت کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.