سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیش‌بینی هوا در روزهای آینده/دمای پایتخت به منفی 7درجه می‌رسد...

پیش‌بینی هوا در روزهای آینده/دمای پایتخت به منفی 7درجه می‌رسد

چکیده :یک کارشناس هواشناسی با بیان اینکه اواسط هفته جاری تهران بارانی می‌شود، گفت: دمای هوای تهران فردا شب به 7درجه سانتی‌گراد زیر صفر می‌رسد....


یک کارشناس هواشناسی با بیان اینکه اواسط هفته جاری تهران بارانی می‌شود، گفت: دمای هوای تهران فردا شب به 7درجه سانتی‌گراد زیر صفر می‌رسد.

محمد اصغری در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: تا سه روز آینده هوای سرد در اکثر مناطق کشور به خصوص مناطق شمالی پایدار و ماندگار خواهد بود.

یک کارشناس هواشناسی افزود: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی پیش‌بینی می‌شود، طی روز جاری شاهد بارندگی در خراسان شمالی، خراسان رضوی، گلستان، سواحل شمالی، دامنه‌های البرز، ارتفاعات تهران، سمنان، زنجان، قزوین و البرز باشیم.

وی با بیان اینکه غالب بارندگی در سواحل کشور به صورت باران است، ادامه داد: امروز بارندگی‌ها در مناطق جنوب شرق کشور از جمله هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی به شکل رگبار و رعد و برق ظهور می‌کند.

وی با بیان اینکه طی روز یکشنبه از شدت بارندگی‌ها در سواحل کشور کاسته می‌شود، ابراز داشت: بارندگی‌ها طی روزهای آینده در شرق و جنوب شرق کشور ادامه خواهد داشت.

اصغری در ادامه از ورود موج جدید سرما به کشور خبر داد و گفت: این موج بارشی طی روز دوشنبه هفته جاری وارد کشور می‌شود و با بارش برف و باران در مناطق غرب و جنوب غرب کشور همراه خواهد بود.

این کارشناس هواشناسی ابراز داشت: بر همین اساس پیش‌بینی می‌شود از بعدازظهر دوشنبه گستره بارش‌ها به مرکز کشور از جمله تهران کشیده شود.

وی درباره تغییرات دمایی یادآور شد: دمای هوای امروز پایتخت 4درجه زیرصفر بود که پیش‌بینی می‌شود امشب و فردا شب دمای هوا در این کلانشهر به 6 و 7 درجه سانتی‌گراد زیر صفر برسد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.