سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

علی پروین مدیر عامل پرسپولیس شد

چکیده :رئیس هیات مدیره پرسپولیس اعلام کرد که علی پروین مدیرعامل این باشگاه شده است....


رئیس هیات مدیره پرسپولیس اعلام کرد که علی پروین مدیرعامل این باشگاه شده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، رئیس هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: از امروز آقای پروین به عنوان مدیرعامل در باشگاه فعالیت رسمی خود را آغاز کردند و با اقتدار و قوت تلاش خواهند کرد تا انتظارات هواداران را برآورده سازند.

محمدصادق اکبری افزود: نشست بسیار خوبی به اتفاق آقای نامی و منتقمی با علی پروین داشتیم و آقای پروین از امروز در باشگاه مستقر شده و فعالیت خود به عنوان مدیرعامل را آغاز کردند. البته آقای پروین طی دو سه روز گذشته نیز در باشگاه حضور یافته بودند اما از امروز فعالیت رسمی ایشان به عنوان مدیرعامل آغاز شد و انشاالله همه اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس از کادر مدیریتی گرفته تا هواداران ، کادر فنی ، بازیکنان و پیشکسوتان دست به دست هم خواهند داد تا در شش بازی پیش رو و با جدیت و کسب نتایج مطلوب موجب سربلندی و شادی هواداران شوند.

اکبری تصریح کرد: در نشستی که با آقای دکتر گودرزی داشتم موضوعات باشگاه پرسپولیس با ایشان در میان گذاشته شد و آقای وزیر که معتقد بر رعایت ساختار باشگاه هستند تاکید کردند تصمیمات هیئت مدیره باشگاه نافذ و مورد تایید وزارت ورزش و جوانان است و بر همین اساس نیز آقای پروین که از سوی هیئت مدیره انتخاب شده بودند فعالیت رسمی خود به عنوان مدیرعامل را آغاز کرده و با اقتدار و قدرت برای سربلندی پرسپولیس تلاش خواهند کرد. نظر هیئت مدیره مورد تایید وزارت ورزش بوده و هیئت مدیره نیز برخلاف گمانه زنی های مطرح شده هیچ گزینه دیگری نداشته و همه مباحث تمام شده تلقی می شود و آقای پروین به مدیرعامل باشگاه فعالیت خود را آغاز کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.