سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

حشمت الله طبرزدی بازداشت شد

چکیده :حشمت الله طبرزدی بازداشت شد....


حشمت الله طبرزدی بازداشت شد.

به گزارش کلمه، حشمت‌الله طبرزدی که چندین بار سابقه بازداشت و زندان دارد آخرین بار در ظهر روز ۷ دیماه ۱۳۸۸، پس از تظاهرات عاشورا بازداشت شد و دی ماه سال گذشته به مرخصی آمد.

معصومه طبرزدی دختر این فعال سیاسی با اعلام این خبر در صفحه فیس بوک خود نوشته است: “سرانجام پس از ده روز روند دوپهلوی وزارت اطلاعات و دادستانی تهران و در ادامه ی تماسهای مکرر مبنی بر بازگشت مهندس طبرزدی به زندان رجایی شهر، ظهر امروز چهارشنبه مورخ 25 دی ماه 92 ،سه تن که خود را عوامل دادستانی معرفی نمودند با هجوم به منزل مهندس طبرزدی و ارایه احضاریه دادستانی ایشان را بازداشت کردند.”

به گفته ی دختر این زندانی سیاسی، طبرزدی اظهار داشته که در صورت ادامه برخورد اهانت آمیز از جانب ماموران، اعتصاب کرده و مسئولیت بروز هرگونه بیماری احتمالی برعهده سیستم امنیتی و قضایی خواهد بود.

معصومه طبرزدی همچنین از بیماری قند و فشارخون پدرش گفته و عنوان کرده که وی تحت مراقبت پزشک و رژیم غذایی خاص بوده است لذا خانواده ی وی نگران وضعیت و تشدید بیماری او هستند.

خانواده حشمت الله طبرزدی اعلام کردند از طریق مجامع بین المللی و حقوق بشر، پیگیر بازداشتهای غیر قانونی وی هستند و در قبال برخوردهای شنیع ساکت نخواهند نشست.

وی مدیر مسئول نشریات «پیام دانشجو»، «ندای دانشجو»،«هویت خویش» و «گزارش روز» بوده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.