سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » شیخ الازهر: جنگ با تکفیری ها واجب است...

شیخ الازهر: جنگ با تکفیری ها واجب است

چکیده :ˈشیخ احمد الطیبˈ شیخ الازهر مصر به شدت از حامیان اندیشه تکفیری انتقاد کرد وگفت : اندیشه تکفیری فاجعه بزرگی نه برای شهروندان بلکه برای اسلام...


ˈشیخ احمد الطیبˈ شیخ الازهر مصر به شدت از حامیان اندیشه تکفیری انتقاد کرد وگفت : اندیشه تکفیری فاجعه بزرگی نه برای شهروندان بلکه برای اسلام است.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبریˈ الیوم السابعˈ ˈشیخ احمد الطیب در سخنانی در مراسم میلاد حضرت محمد (ص) از کسانی که جوانان را به عملیات انتحاری در بین مردم تشویق می کنند خواست تا در احادیث پیامبر (ص) درباره حرام بودن ریختن خون مسلمانان تدبر کنند.

وی با بیان اینکه عملیات انتحاری آفت بزرگی برای اسلام و مسلمانان است ، افرود: انسانیت مدیون پیامبر اسلام (ص) است که عدالت و رحمت را میان انسانها ارج نهاد.

الطیب افزود: این روزها شاهد کسانی هستیم که چنین جنایت هایی مرتکب می شوند و تصور می کنند این اقدامات مشروع است. این شرایط ناشی از آفت بزرگی است که اندیشه بعضی از جوانان گمراه شده ما را فرا گرفته است. این آفت بزرگ تکفیر مسلمانان، توطئه علیه اسلام است و جنگیدن با آن واجب است. آنها بر اساس این باور تصور می کنند با کفار می جنگند و در این راه خود را می کشند.

وی افزود: این اندیشه فتنه ای کور و گمراهی اندر گمراهی است. اندیشه تکفیری فاجعه بزرگی نه برای شهروندان بلکه برای اسلام است. این فریب خوردگان باید بیدار شوند، توبه کنند به مسیر درست و به کشور و جامعه خود بازگردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.