سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محمدرضا رحیمی: 55 ساعت بازجویی شده‌ام...

محمدرضا رحیمی: 55 ساعت بازجویی شده‌ام

چکیده :«محمدرضا رحیمی»، معاون اول «احمدی‌نژاد» که به گفته دادستانی با قید وثیقه آزاد است دیروز از 11 جلسه بازپرسی خود طی دوسال گذشته خبر داد و گفت: «من 55 ساعت بازجویی شده‌ام، چه کسی تا این حد مورد بازجویی قرار گرفته است؟»...


شرق نوشت:

«محمدرضا رحیمی»، معاون اول «احمدی‌نژاد» که به گفته دادستانی با قید وثیقه آزاد است دیروز از 11 جلسه بازپرسی خود طی دوسال گذشته خبر داد و گفت: «من 55 ساعت بازجویی شده‌ام، چه کسی تا این حد مورد بازجویی قرار گرفته است؟»

«رحیمی» گفته است: «بعد از بازجویی بازپرسان بنده از طریق آقای بختیاری وزیر دادگستری سابق به آقایان پیغام می‌دادم اگر باز سوالی دارید آماده پاسخگویی‌ام.»

به نوشته «فارس» رحیمی در پاسخ به این پرسش که «چه کسی از شما بازجویی کرد؟» تنها به خنده اکتفا کرده است. این در حالی است که سخنگوی قوه‌قضاییه هم در یکی از نشست‌های خبری چندماه گذشته خود، احضار و بازجویی رحیمی را تایید کرده بود. نام رحیمی در همان زمان دولت احمدی‌نژاد و در ارتباط با پرونده اختلاس بیمه ایران بارها مطرح شد و «مصطفی پورمحمدی»، رییس سازمان بازرسی کل کشور نقش او را در این ماجرا تایید کرده و از تشکیل پرونده درخصوص او خبر داده بود.

«رحیمی» که در مراسم ختم برادر همسر عزت‌الله ضرغامی، رییس سازمان صداوسیما در مسجد «بلال حبشی» شرکت کرده بود در پاسخ به اصرار خبرنگاران که از او درباره جزییات پرونده‌اش سوال می‌کردند گفت: «من منتظرم پرونده‌ام را به دادگاه بدهند چون دادستان گفته‌اند که می‌خواهند کیفرخواست صادر کنند اما آنها نباید این حرف را بزنند زیرا از کجا می‌دانند؟» معاون اول احمدی‌نژاد در دولت دهم با بیان اینکه چهارسال است که سکوت کرده‌ام گفت: «قاعدتا باید دادگاهی تشکیل شود و بنده نیز توضیحاتم را ارایه کنم و تنها دادگاهی که ذره‌ای بی‌عدالتی در آن وجود ندارد دادگاه عدل الهی است چراکه همه ما مسلمانیم و حاکم مطلق خداست.»

او ادامه داد: «مادر بنده سکته کرده و بیمار است و همسرم نیز دو بار قلبش را عمل کرده است بنابراین این افراد ببینند که چه اثری بر روی آنها می‌گذارد.»»جدی‌بودن پرونده قضایی تشکیل شده برای «محمدرضا رحیمی» بعد از نطق جنجالی «علی مطهری» و در اطلاعیه دادستانی تهران در پاسخ به او برای نخستین‌بار بود که رسانه‌ای شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.