سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیش‌بینی هوا تا پایان هفته/ تهران سردتر می‌شود...

پیش‌بینی هوا تا پایان هفته/ تهران سردتر می‌شود

چکیده :مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه تهران تا پایان هفته بارش قابل توجهی نخواهد داشت و بارندگی‌ها فقط در ارتفاعات این کلانشهر خواهد بود، گفت: طی روزهای آینده شاهد روند کاهش دمای هوای پایتخت خواهیم بود....


مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه تهران تا پایان هفته بارش قابل توجهی نخواهد داشت و بارندگی‌ها فقط در ارتفاعات این کلانشهر خواهد بود، گفت: طی روزهای آینده شاهد روند کاهش دمای هوای پایتخت خواهیم بود.

احد وظیفه در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: امروز در جنوب شرق و شرق کشور به صورت پراکنده‌تر در برخی از مناطق جنوب دامنه‌های جنوبی و مرکزی زاگرس و همچنین نواحی مرکزی و شمال شرق کشور شاهد بارش برف و باران هستیم.

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی افزود: از سمت غرب از میزان بارش‌ها کاسته می‌شود.

وی ادامه داد: این سامانه بارشی اوایل وقت روز چهارشنبه از مرزهای شرقی کشور خارج می شود و شدت بارش‌ها در جنوب استان سیستان و بلوچستان و جنوب استان کرمان خواهد بود.

وی با بیان اینکه خلیج فارس و دریای عمان طی روزهای جاری مواج است، اظهار داشت:‌فردا با ورود موج‌های ضعیف از سمت نوار شمالی در برخی از مناطق شمال غرب، سواحل دریای خزر و همچنین شمال شرق کشور شاهد بارش پراکنده خواهیم بود.

وظیفه در ادامه با بیان اینکه روز پنجشنبه برای کشور جوی آرام پیش‌بینی می‌شود، اظهار داشت: طی روز جمعه سامانه بارشی جدید وارد کشور می‌شود و بر همین اساس در غرب و جنوب غرب شاهد بارش پراکنده خواهیم بود.

وی درباره بارندگی در پایتخت یادآور شد: امروز آسمان تهران نیمه‌ ابری تا ابری است و در ارتفاعات شاهد بارش پراکنده هستیم.

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه تا روز جمعه بارش قابل توجهی در تهران نخواهیم داشت، خاطرنشان کرد: طی روزهای آینده دمای هوای این کلانشهر روند کاهشی خواهد داشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.