سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فرزند بیشتر، یارانه بیشتر … اما جواب نداد...

فرزند بیشتر، یارانه بیشتر … اما جواب نداد

چکیده :قاسم علی‌لویی، مردی است که بیشتر از همه در ایران یارانه می‌گیرد. او پدر ۱۹ فرزند است که یارانه یک میلیون تومانی خانواده او در هر ماه، در هفته‌های گذشته خبرساز شده بود. با این حال علی‌لویی می‌گوید اوضاع مالی‌اش رو به راه نیست و از مسئولان کمک می‌خواهد و اگر وضع مالی‌اش سر و سامان پیدا نکند از ادامه تحصیل فرزندانش جلوگیری...


قاسم علی‌لویی، مردی است که بیشتر از همه در ایران یارانه می‌گیرد. او پدر ۱۹ فرزند است که یارانه یک میلیون تومانی خانواده او در هر ماه، در هفته‌های گذشته خبرساز شده بود. با این حال علی‌لویی می‌گوید اوضاع مالی‌اش رو به راه نیست و از مسئولان کمک می‌خواهد و اگر وضع مالی‌اش سر و سامان پیدا نکند از ادامه تحصیل فرزندانش جلوگیری می‌کند.

به گزارش ایسنا به نقل از هفته‌نامه سرنخ، آقای علی‌لویی می‌گوید این پول حتی هزینه‌های خوراک و پوشاک یک هفته خانواده‌اش را هم تامین نمی‌کند و در حال حاضر از نظر مالی مشکلاتی برایش به وجود آمده که این پول‌ها دردی از او دوا نمی‌کند.

«به غیر از پنج نفر از فرزندانم که قالی‌بافی می‌کنند، بقیه فرزندانم یا محصل هستند یا بیکارند و نمی‌توانند خودشان منبع درآمدی برای خانواده باشند. به هر حال کار برای آنها پیدا نشده، به همین خاطر خرج خانواده‌ام خیلی زیاد شده و دیگر دخل و خرجم با هم نمی‌خواند.»

پدر این خانواده پرجمعیت برای تامین هزینه‌های زندگی‌اش از مسئولان درخواست کمک کرده و از آنها می‌خواهد تا بخشی از مشکلاتش را برطرف کنند. «بچه‌های بزرگترم به خاطر مشکلات مالی‌ای که داشتم تا مقطع ابتدایی درس خوانده‌اند و بعد از آن مجبور به ترک تحصیل شده‌اند. در حال حاضر هم پنج نفر از فرزندانم مشغول تحصیل هستند که اگر وضع مالی‌ام سر و سامانی پیدا نکند مجبور می‌شوم از رفتنشان به مدرسه جلوگیری کنم.»Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.