سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

روزنامه بهار دادگاهی شد

چکیده :جلسه رسیدگی به پرونده روزنامه «بهار» و هفته‌نامه‌ «شهروند امروز» یکشنبه - 15 دی ماه - در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران و با حضور هیات منصفه مطبوعات برگزار می‌شود....


جلسه رسیدگی به پرونده روزنامه «بهار» و هفته‌نامه‌ «شهروند امروز» یکشنبه – 15 دی ماه – در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران و با حضور هیات منصفه مطبوعات برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، در ادامه رسیدگی به پرونده‌های مطبوعاتی در دادگاه کیفری استان تهران، قاضی سیامک مدیرخراسانی، 15 دی ماه را برای رسیدگی به نشریه‌های بهار و هفته‌نامه‌ شهروند امروز تعیین کرده است.

پرونده روزنامه بهار به اتهامات اشاعه فحشا و منکرات و انتشار تصاویر خلاف عفت عمومی، فعالیت تبلیغی علیه نظام، نشر مطالب خلاف موازین اسلامی، ایجاد اختلاف بین اقشار جامعه، اهانت به دین مبین اسلام و مقدسات آن، پخش شایعات و مطالب خلاف واقع تشکیل شده است.

همچنین برای هفته‌نامه شهروند امروز نیز پرونده‌ای به اتهام توهین و نشر اکاذیب با شکایت شاکی خصوصی تشکیل شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.