سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

تهران شنبه و یک شنبه آلوده است

چکیده :مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از آلودگی هوا در روزهای شنبه و یکشنبه برای گروه‌های حساس مانند سالمندان و کودکان در پایتخت خبر داد....


مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از آلودگی هوا در روزهای شنبه و یکشنبه برای گروه‌های حساس مانند سالمندان و کودکان در پایتخت خبر داد.

احد وظیفه، مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص آخرین وضعیت هوای کشور اظهار داشت: سامانه بارشی از شرق کشور از امروز در حال عبور است به نوعی که گذر این سامانه باعث می‌شود که جوی پایدار و سکون نسبی را شاهد باشیم که برای تهران و کلانشهرها این اتفاق‌ها از فردا رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه جو پایدار و افزایش غلظت آلاینده‌ها مانند 10 روز گذشته نیست، ادامه داد: با وجود اینکه پایتخت دارای تعداد زیادی خودرو، تراکم جمعیت و وضعیت جغرافیایی خاص است، بنابراین هر زمان جو پایدار و سکون نسبی داشته باشیم، شاهد افزایش آلاینده‌ها خواهیم بود ولی این امر مانند 10 روز گذشته نیست.

وظیفه بیان کرد: در روزهای شنبه و یکشنبه دارای هوای آلوده برای گروه‌های حساس مانند کودکان، بیماران قلبی و تنفسی و سالمندان هستیم. ولی میزان افزایش آلاینده‌ها مانند گذشته نخواهد بود و شرایط اضطرار نیست چرا که خوشبختانه از یکشنبه شب شاهد سامانه و موج جدیدی خواهیم بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: از یکشنبه‌شب سامانه بارشی از جنوب غرب، جنوب و غرب وارد کشور خواهد شد که این امر از میزان آلودگی کاسته خواهد کرد. همچنین باید بگوییم بارش باران به صورت پراکنده از دوشنبه و سه شنبه در پایتخت پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه به طور کلی از فردا برای بیشتر نقاط جوی آرام پیش بینی می‌شود، ادامه داد: در خصوص کاهش دما برای پایتخت از صبح دوشنبه شاهد این امر بوده و هوا سرد خواهد شد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: با وجود هوای سرد، امروز بارش برف در خراسان شمالی را شاهد هستیم که از ظهر به بعد این موضوع کم شده و کاهش ابر صورت خواهد گرفت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.