سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » “گذشته” اصغر فرهادی از اسکار باز ماند...

“گذشته” اصغر فرهادی از اسکار باز ماند

چکیده :آکادمی اسکار فهرست کوتاه 9 فیلم حاضر در بخش فیلم‌های خارجی را در حالی اعلام کرد که فیلم «گذشته» به عنوان نماینده ایران جایی در میان آثار منتخب...


فیلم «گذشته» ساخته اصغر فرهادی از رقابت در بخش فیلم‌های خارجی جایزه اسکار 2014 بازماند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آکادمی اسکار فهرست کوتاه 9 فیلم حاضر در بخش فیلم‌های خارجی را در حالی اعلام کرد که فیلم «گذشته» به عنوان نماینده ایران جایی در میان آثار منتخب ندارد.

به گزارش اسکرین دیلی، 9 اثر منتخب در حالی از میان 76 فیلم معرفی شده به آکادمی اسکار گزینش شده‌اند که در میان تعجب فیلم «وجده» از عربستان و «گذشته» از ایران جایی در میان نامزدها ندارند.

براین اساس فیلم‌های «سقوط دایره شکسته» از بلژیک ساخته فیلیکس فن گرونینگن، «یک اپیزود از زندگی ایرون پیکر» ساخته دانیس تانوویچ، «تصویر گمشده» از کامبوج ساخته ریتی پان،‌ «شکار» از دانمارک ساخته توماس وینتربرگ،‌ «دو زندگی» از آلمان ساخته جورج ماس، «یادداشت» از مجارستان ساخته جانوس ساز، «زیبایی بزرگ» از ایتالیا ساخته پائولو سورنتینو و «عمر» از فلسطین ساخته هانی ابو اسعد نامزدهای اولیه جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی هستند.

کمیته ویژه‌ای در آکادمی اسکار طی روزهای دهم تا دوازدهم ژانویه سال آینده طی سه روز اقدام به بازبینی فیلم‌های منتخب خواهند کرد تا در نهایت پنج فیلم به عنوان نامزدهای نهایی معرفی شوند.

مراسم اعطای جوایز اسکار 2014 روز دو مارس در لس آنجلس برگزار خواهد شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.