سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ترافیک سنگین در راه‌های منتهی به تهران...

ترافیک سنگین در راه‌های منتهی به تهران

چکیده :تردد همه وسایل نقلیه در محور کندوان از ساعت 12 ظهر امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده ضمن آنکه تردد در محور هراز نیز از ساعت 13 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است....


تردد همه وسایل نقلیه در محور کندوان از ساعت 12 ظهر امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده ضمن آنکه تردد در محور هراز نیز از ساعت 13 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است.

به گزارش فارس، با توجه به اطلاعات دریافتی از سامانه‌های هوشمند ترافیک‌شمار برخط، دوربین‌های نظارت تصویری‏ و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر‌ به ‌استثنای محورهای مسدود که در پایین ذکر شده است،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز بوده و تردد در آنها به‌ روال عادی در جریان است.

هم‌اکنون ترافیک در محورهای منتهی به تهران و جاده‌های خروجی شمال کشور سنگین است.

محدودیت‌های ترافیکی امروز جاده‌ها برای خودرو‌های سبک

تردد انواع موتورسیکلت تا ساعت 24:00 امروز جمعه 17/3/92 در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه‌، قزوین – رشت – تهران، ساوه – همدان و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد همه وسایل نقلیه در محور کندوان از ساعت 12 ظهر امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و از ساعت 15 تا 2 بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج تردد به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

تردد همه وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت 13 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است و از ساعت 15 تا 2 بامداد روز بعد از آب اسک به سمت رودهن تردد به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

محدودیت‌های ترافیکی امروز جاده‌ها برای خودرو‌های سنگین

تردد همه کامیون‌ها به جزحاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 صبح امروز تا 6 صبح فردا شنبه در محورهای هراز و فیروزکوه ممنوع است.

تردد همه کامیون‌ها به جزحاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 7:00 تا 24 امروز در محور اردبیل – آستارا و محور قدیم قزوین – رشت ممنوع است.

در محور اصفهان – کاشان و کاشان – قم تردد همه تریلی‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14:00 الی 24:00 امروز ممنوع است.

در محور زاهدان – زابل و بالعکس تردد همه تریلی‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16:00 الی 20:00 امروز ممنوع است.

محورهای مواصلاتی مسدود کشور

در محور بهبهان – گچساران تا 30 خردادماه، تردد وسایل نقلیه سنگین ممنوع است، مسیر جایگزین جاده گچساران – دوراهی بی‌بی حکیمه – بهبهان است؛ تردد خودروهای سواری در این مدت نوبتی است.

محور شهداد ـ نهبندان در استان کرمان، به دلیل طغیان رودخانه‌های محلی تا اطلاع بعدی مسدود است.

بزرگراه قم ـ گرمسار و بالعکس در استان‌های قم و سمنان، از 27/1 الی 27/4/92 به دلیل تبدیل به آزادراه مسدود و مسیر جایگزین برای خودروهای سواری، آزادراه قم ـ تهران و پاکدشت ـ گرمسار و برای وسایل نقلیه سنگین و جاده قدیم قم ـ تهران ـ گرمسار و بالعکس، خواهد بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “ترافیک سنگین در راه‌های منتهی به تهران”

  1. شهروند گفت:

    راه سبز اميد را زندگي كردن يعني همين. آفرين به اين مردم كه نشاط زندگي خود و خانوادشان را در اين دشواري حفظ ميكنند.