سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نگرانی حزب موتلفه از مهندسی انتخابات...

نگرانی حزب موتلفه از مهندسی انتخابات

چکیده :عضو حزب موتلفه اسلامی نیز نگران مهندسی انتخابات است و می گوید: برخی به نهادهای انقلابی تهمت می‌زنند و می‌ گویند می‌خواهند انتخابات را مهندسی کنند حال آنکه این تهمت‌زننده‌ها، هم‌صدا با رسانه‌های بیگانه در حال مهندسی انتخابات مطابق با اهداف اتاق جنگ نرم دشمن هستند. ما باید تلاش کنیم امنیت روانی و اخلاقی جامعه را حفظ کنیم و نگذاریم دشمن به اهداف خود برسد. ...


عضو حزب موتلفه اسلامی نیز نگران مهندسی انتخابات است و می گوید: برخی به نهادهای انقلابی تهمت می‌زنند و می‌ گویند می‌خواهند انتخابات را مهندسی کنند حال آنکه این تهمت‌زننده‌ها، هم‌صدا با رسانه‌های بیگانه در حال مهندسی انتخابات مطابق با اهداف اتاق جنگ نرم دشمن هستند. ما باید تلاش کنیم امنیت روانی و اخلاقی جامعه را حفظ کنیم و نگذاریم دشمن به اهداف خود برسد.

محمد نبی حبیبی در حالی که در پایان نشست ایران سخن می‌گفت، با اشاره به اهمیت انتخابات 92 گفت: می‌خواهند بداخلاقی را وارد رقابت‌های انتخاباتی کنند و در سایه این امر از قانون عبور کنند. باید مراقبت کرد که در انتخابات، قانون حاکم باشد و رقابت‌ها اخلاقی و توام با احترام به حق انتخاب مردم باشد.

وی افزود: رییس جمهور باید التزام عملی به قانون اساسی و ولایت فقیه داشته باشد؛ کسانی که در عمر سیاسی خود هیچ نشانه‌ای از التزام عملی به قانون اساسی و ولایت فقیه نداشته‌اند و برعکس نمادی از قانون ستیزی و ولایت‌ستیزی یا ولایت گریزی دارند اگر نامزد ریاست جمهوری می‌شوند، باید انتظاری برای تایید صلاحیت نداشته باشند.

حبیبی تاکید کرد: ولایت فقیه یک اصل تشریفاتی در قانون اساسی نیست. ولایت فقیه فقط برای اعلام و ابراز ارادت نیست. اگر بخواهیم انقلاب نظم و نسق داشته باشد، اگر نخواهیم در خط آمریکا حرکت کنیم باید از ولایت فقیه اطاعت عملی کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که نامزد حزب موتلفه اسلامی برای یازدهمین دوره ریاست جمهوری کیست گفت: حزب در جمع بندی نظرات خود به این نتیجه رسید، آقای دکتر آل‌اسحاق را به عنوان نامزد مورد نظر خود به جبهه پیروان خط امام و رهبری معرفی کند تا در فرآیند همگرایی اصولگرایان با محوریت روحانیت دیدگاه موتلفه اسلامی در ائتلاف لحاظ گردد.

وی تاکید کرد: بدون شک ما تابع خرد جمعی اصولگرایان هستیم و مجموعه اصولگرایان به همراه روحانیت به هر جمع‌بندی برسند ما تابع آن جمع‌بندی خواهیم بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “نگرانی حزب موتلفه از مهندسی انتخابات”

 1. یک جانباز 70درصد گفت:

  درسال 88همه ی صاحبان زر و زور دست در دست هم انتخابات را مهندسی کردندمردم از رئیس جمهور
  منتخبشان محروم کردندوقتی میرحسین گفتند رئیس جمهور پیش چشم هفتاد میلیون ایرانی دروغ می
  گوید رهبری ان دفاع جانانه را از رئیس کردندوگفتند دل ادم میشکنه وقتی می بیند به رئیس جمهورتهمت
  دروغ می زنند حالا منتسبین خود رهبری همان حرفهای میرحسین راکه اتروز میگفتندتهمت است همراه با
  بافحاشی به رئیس جمهور می زنند حالاهیچکس حاظر نیست ازمیرحسین عذرخواهی کندوطلب بخشش
  وحالا دیگردل کسی نمیشکه که هیچ بلکه دلبری هم می کنند حالا خداراشکر که مهندسین انتخابات به جان
  هم افتاده اند خدا را شکر اندکی صبر سحر نزدیک است
  یا حسین میر حسین