سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نامه انتقادی 43 اقتصاددان به احمدی نژاد منتشر می شود...

نامه انتقادی 43 اقتصاددان به احمدی نژاد منتشر می شود

چکیده :نویسندگان این نامه با انتقاد از بی‌توجهی احمدی‌نژاد به اصول علم اقتصاد ابراز نگرانی کرده‌اند که «با تداوم تصمیمات شتابزده و غیر كارشناسی دولت، اقتصاد كشور در وضعیت دشوارتری قرار گیرد و با گذشت زمان هزینه برون رفت از بحران‌های اقتصادی برای مردم و عاملان اقتصادی سنگین تر شود»....


دهها اقتصاددان مطرح كشور طی نامه ای به احمدی نژاد از شرایط نابسامان اقتصاد كشور انتقاد كردند.

43 اقتصاد دان مطرح كشور كه همگی از اساتید دانشگاه‌های معتبر ایران هستند، طی نامه ای به رییس دولت به تشریح وضعیت اقتصادی كشور طی ماههای گذشته پرداختند.

نویسندگان این نامه كه گفته اند به زودی آن را منتشر می کنند، با انتقاد از بی‌توجهی احمدی‌نژاد به اصول علم اقتصاد ابراز نگرانی کرده‌اند که «با تداوم تصمیمات شتابزده و غیر كارشناسی دولت، اقتصاد كشور در وضعیت دشوارتری قرار گیرد و با گذشت زمان هزینه برون رفت از بحران‌های اقتصادی برای مردم و عاملان اقتصادی سنگین تر شود».

در این راستا دکتر حسین راغفر در گفت و گو با ایلنا با اشاره به متن این نامه اظهار داشت: شرایط نابسامان اقتصادی و بی توجهی دولت به سیاست های اقتصادی و آثار سوء و مخرب تصمیمات عجولانه دولت از مفاد این نامه است.

وی افزود: در این نامه اقتصاد دانان در خصوص اصلاح وضعیت فعلی راه حل هایی نیز ارائه داده اند كه امیدواریم اجرایی شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “نامه انتقادی 43 اقتصاددان به احمدی نژاد منتشر می شود”

  1. ایران زنده باد گفت:

    شما بگوییداستغفرالله ما خدا هستیم این مرد گوشش به حرف کسی بدهکاره مگه