سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » 25 نماینده به دیدن احمدی نژاد رفتند؛ نیازی به رسانه ای شدن نیست...

25 نماینده به دیدن احمدی نژاد رفتند؛ نیازی به رسانه ای شدن نیست

چکیده :پس از آنکه رهبری سران سه قوه را مورد توبیخ قرار دارد، ازدر جلسه اخیر ۲۵ نماینده مجلس شورای اسلامی با احمدی‌نژاد؛ وی بر حمایت همه جانبه از اصول انقلاب، وفاداری به ملت و رهبری تاکید کرده و مقرر شده است تا تا انتخابات بین دولت و مجلس هیچگونه تنشی صورت نگیرد. ...


پس از آنکه رهبری سران سه قوه را مورد توبیخ قرار دارد، ازدر جلسه اخیر ۲۵ نماینده مجلس شورای اسلامی با احمدی‌نژاد؛ وی بر حمایت همه جانبه از اصول انقلاب، وفاداری به ملت و رهبری تاکید کرده و مقرر شده است تا تا انتخابات بین دولت و مجلس هیچگونه تنشی صورت نگیرد.

به گزارش مهر، سید امیرحسین قاضی زاده نماینده مردم مشهد با اشاره به جلسه روز یکشنبه حدود ۲۵ نفر از نمایندگان مجلس با رئیس دولت گفت: در این جلسه برخی اعضای فراکسیون اصولگرایان و تعدادی نیز از فراکسیون رهروان ولایت حضور داشتند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه این جلسه آزاد بود و دو طرف موضوعات خود را آزادانه مطرح می کردند گفت: البته نیازی به رسانه ای شدن برخی اظهارات انجام گرفته از سوی دو طرف در این جلسه نیست.

قاضی زاده با بیان اینکه هدف این جلسه حول و حوش وحدت و تبعیت از ولی امر بود افزود: در این دیدار برخی نمایندگان عنوان کردند که اگر مسئولان این کار را انجام ندهند مردم آن شخص را مورد اعتراض قرار می دهند و انتخاب روشی غیر از این منجر به حل مسئله ای نخواهد شد و تنها باعث ایجاد اختلاف بین مسئولان و مردم با مسئولان می شود.

وی در پاسخ به این سئوال که نتیجه این جلسه را چطور ارزیابی می کنید گفت: نتیجه را باید در عمل بعد از جلسه جستجو کرد. معمولا این طور جلسات خوب برگزار می شود و خروجی آن این است که همه شهادتین گفته و اعلام می کنند ما پای کار هستیم و نسبت به انقلاب تعهدات عمیق و آرمانی داریم.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به اینکه عمل افراد بعد از برگزاری این جلسات و تعهدات مهم است تصریح کرد: ما در گذشته چندین جلسه با احمدی نژاد داشتیم و ایشان همین تعهدات را دادند اما بعد از آن شاهد نامه نگاری ها بودیم حتی بعد از نامه نگاری ها نیز جلساتی با ایشان داشتیم اما باز هم شاهد برخی اتفاقات نادرست بودیم.

وی با بیان اینکه شخصا به خاطر تکرار این اتفاقات دیگر در مورد این گونه جلسات قضاوتی نمی کنم و تنها به عمل افراد توجه می کنم اظهار داشت: البته مردم چشم بینا دارند و رفتارها را رصد می کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.