سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نجفی:‌ فضای انتخاباتی را برای حضور اصلاح طلبان مناسب نمی بینم/ فضا بسته تر شده است...

نجفی:‌ فضای انتخاباتی را برای حضور اصلاح طلبان مناسب نمی بینم/ فضا بسته تر شده است

چکیده :باید شرایط حضور همه جریانهای سیاسی آماده شود . در حال حاضر من فضا را برای حضور اصلاح طلبان مناسب نمی بینم حتی در مواردی فضا بسته تر دیده می شود مثل دستگیری 15 نفر روزنامه نگار....


عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران با بیان اینکه هنوز مشخص نشده که اصلاح طلبان می خواهند با یک کاندیدای حداکثری وارد میدان انتخابات ریاست جمهوری شوند یا به شکل دیگر گفت: چون هنوز مسئله اول مشخص نشده است نمی توان وارد مصادیق شد.

به گزارش مهر، محمدعلی نجفی در حاشیه مراسم تشییع دکتر حبیبی در پاسخ به سئوالی در مورد کاندیداتوری اش حضور اصلاح طلبان را منوط به یک تصمیم جمعی دانست و گفت: چون هنوز تصمیم نگرفته اند بنابراین نمی شود شفاف صحبت کرد. هر کسی که کاندیدای اصلاح طلبان باشد حمایت می کنیم. هم اکنون همه کسانی که اسمشان مطرح می شود در حد گمانه زنی است.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری که پرسید کاندیدای حداکثری یعنی چه ؟ گفت: یعنی کاندیدایی کاملا اصلاح طلب که قدرت دفاع از مواضع اصلاح طلبانه و تبیین این مواضع را داشته باشد که در راس آنها آقای خاتمی است.

نجفی ادامه داد: آقای هاشمی رفسنجانی هم اگر کاندیدا شوند فکر می کنم اصلاح طلبان از ایشان حمایت کنند.

این عضو شورای شهر تهران در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر که نظر وی را در مورد کاندیداتوری عارف و کواکبیان جویا شده بود گفت: من در مورد افراد نظر نمی دهم ، اصلاح طلبانی که در مظان کانیداتوری هستند بسیارند.

وزیر آموزش و پرورش دولت خاتمی در پاسخ به سئوالی که از او درباره چگونگی فضا برای اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری پرسیده بود تاکید کرد: باید شرایط حضور همه جریانهای سیاسی آماده شود . در حال حاضر من فضا را برای حضور اصلاح طلبان مناسب نمی بینم حتی در مواردی فضا بسته تر دیده می شود مثل دستگیری 15 نفر روزنامه نگار.

نجفی که به علت ناراحتی قلبی مدتی در بیمارستان بود در پاسخ به خبرنگاری که پرسید حال شما برای کاندیداتوری خوب شده است با خنده پاسخ داد: بله، حالم خوب است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “نجفی:‌ فضای انتخاباتی را برای حضور اصلاح طلبان مناسب نمی بینم/ فضا بسته تر شده است”

 1. ناشناس آشنا گفت:

  شرایط انتخابات آزاد را ما باید تهیه کنیم ، اینها آنقدر از انتخابات ترس دارند ،که شاهد مصلحت بدانند به دون انتخابات و با انتصابات رئیس جمهور تعیین کنند!

 2. Motagh_1330 گفت:

  دستگیری 15 تن خبرنگاران .خواست و دلچسب امریکاست.نه ملت ایران اگر بخواست امریکا برسید پس در اینده زاندارم منطقه و ایران پایگاه جاسوسی امریکاست. در این صورت و جه ملی از این هم پایین تر خواهید داشت.ولی اگر اقای خاتمی کاندید شود مشارکت حداگثری خواهد بود وبدلیل سالم بودن اقای خاتمی مناسبلت با همه دنیا حتی با امریکا برقرار خواهد شد.گفتکوی تمدن ها را فراموش نکنید.بامید ایرانی ازاد اباد.وطوری شود که جوانان ما این عزیزان و سرمایه ها نه تنها فرار نکنند بلکه انها هم که رفتند بیایند

 3. khosrow گفت:

  خامنه‌ای با دادن حق سکوت به احمدی نژاد به خاطر همکاری با مجلس موافقت کرده است. بطوریکه که بازداشت روزنامه نگرانی که بر علیه جریان انحرافی فعالیّت می‌کند در دستور کار قرار بگیرد، تا به قول حاکمیت کسی نتواند بین مجلس و دولت اختلاف بیندازند. احمدی نژاد در ملاقاتش با خامنه‌ای از رساناها انتقاد کرده است و رساناها را عامل اصلی‌ اختلافات نامیده است