سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » گرانی به خانه سیداحمد خاتمی هم رسید: ما هم از گرانی رنج می بریم...

گرانی به خانه سیداحمد خاتمی هم رسید: ما هم از گرانی رنج می بریم

چکیده :امام جمعه موقت تهران که قبلا گفته بود در مقابل گرانی ها حتی کی آخ هم نگویید، با اشاره به گرانی‌های اخیر در کشور گفت: ما نیز از گرانی‌های اخیر و رنجی که مردم می‌برند مطلع...


امام جمعه موقت تهران که قبلا به مردم گفته بود در مقابل گرانی ها حتی کی آخ هم نگویید، با اشاره به گرانی‌های اخیر در کشور گفت: ما نیز از گرانی‌های اخیر و رنجی که مردم می‌برند مطلع هستیم و رنج می بریم.

احمد خاتمی در سی و یکمین سالگرد حماسه اسلامی سال ۶۰ مردم آمل که در مصلای قدس این شهرستان برگزار شد با تاکید بر اینکه دشمنان ایران در طول ۳۴ سال گذشته ملت ایران را نشناختند، افزود: اطلاعات دقیقی داریم که فتنه‌گران داخلی دولت‌های غربی را برای افزایش تحریم‌ها علیه ایران تحریک می‌کنند چون تصور می‌کنند که اگر تحریم‌ها تشدید و فشار بر مردم وارد شود آنها در خیابان‌ها می‌ریزند و علیه نظام شعار می‌دهند.

وی ادعا کرد: رئیس‌ جمهور آمریکا خود ۱۱ تیر امسال گفته بود که با تحریم‌ها ایران تا یک ماه آینده تسلیم می‌شود که بازهم خواسته‌های آنان عملی نشد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه ایران هیچگاه مذاکرات هسته‌ای را تعطیل نکرده است، مدعی شد: این اتحادیه اروپا بود که میز مذاکره ۱+۵ را ترک کرد چون امیدوار بود ملت ایران به خیابان‌ها می‌ریزد و آن‌ها مشتشان در مذاکرات پر می‌شود و می‌توانند قدرت چانه‌زنی‌‌شان را افزایش دهند.

خاتمی با اشاره به گرانی‌های اخیر در کشور تاکید داشت: ما نیز از گرانی‌های اخیر و رنجی که مردم می‌برند مطلع هستیم و این رنج را ما هم می‌کشیم اما مردم ایران نشان داده‌اند که زندگی عاشورایی را با زندگی دنیایی عوض نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه مطمئنا این فشارها کوتاه خواهد بود، بیان کرد: رئیس‌ جمهور آمریکا خود اذعان کرده بود که بیشتر از یک سال فرصت تحریم‌ها علیه ایران را ندارند و باید در عرض یک سال به خواسته خود برسند. از تیرماه سال گذشته تحریم‌ها علیه ایران را آغاز کردند که بخش اعظم آن سپری شده است و زمان زیادی از این تحریم‌ها باقی نمانده است.

امام جمعه موقت تهران با اعلام اینکه استکبارستیزی با گوشت و خون مردم ایران عجین شده است، افزود: این ویژگی مردم ایران است و هرچه استکبار به این ملت نزدیک شود نفرت مردم آن‌ها بیشتر خواهد شد.

به فتنه‌گران داخلی نصحیت می‌کنیم که به آغوش ملت بازگردند

وی با اشاره به اینکه ما به فتنه‌گران داخلی، دوستانه نصحیت می‌کنیم که به آغوش ملت ایران بازگردند، بیان داشت: این فتنه‌گران باید از رهبر انقلاب و مردمی که به آن‌ها خیانت کردند عذرخواهی کنند چون رای ۴۰ میلیونی و حضور ۸۵ درصدی ملت را به کام آن‌ها تلخ کردند.

خاتمی با تاکید بر اینکه حماسه آمل درس عبرتی برای بیگانگان است که تا زمانی که مردم در صحنه باشند آن‌ها هیچ کاری نمی‌توانند بکنند، افزود: دشمنان درصدد هستند تا ملت را از صحنه دور کنند در حالی که مثل همیشه هنوز مردم ایران را نشناخته‌اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

8 پاسخ به “گرانی به خانه سیداحمد خاتمی هم رسید: ما هم از گرانی رنج می بریم”

 1. مرتضی گفت:

  1)شما که فرموده بودید ملت یک آخ هم نگویند خودتان ظاهرا قبل از همه آختان بهوا رفت!گرچه ما باور نداریم شما واقعا درد و رنج مردم را درک کنید.
  2)چرا دروغ میگویید یک نمونه بیاورید از آنان که شما فتنه گر مینامید که اظهار کرده باشد از تحریم ها و رنج ملت ایران لذت میبرد یا به آن راضی باشد، چرا تهمت میزنید، بلکه شاید بتوان گفت باندهایی از حاکمیت و نظامیان هستند که در حال سود بردن از وضعیت تحریمها هستند!بگم؟بگم؟!
  3)رئیس جمهور امریکا هرگز چنین سخنی نگفته است لطفا مدرک این سخن را از رسانه های خارجی ذکر کنید،بنظرم این هم از اراجیفی است که در بولتن ها بخورد شما میدهند
  4)از کجا مطمئن هستید که فشارها کوتاه مدت خواهد بود؟ ما که می بینیم آنها مصمم اند تحریمها را ادامه دهند.
  5)در باب فتنه و اینکه چه کسانی فتنه گر بودند و هستند و نیز در باب خیانت و اینکه چه کسانی خیانت به ملت ایران کردند و میکنند سخن بسیار است ،قدر مسلم فتنه گری و خیانت محکوم است نهایت اینکه بحث در تعیین مصادیق فتنه گر و خائن است. فتنه گر و خائن آن نا اهلانی هستند که سکان اداره این جامعه را بدست گرفته اند و وضعیت جامعه و انقلاب ما را به این وخامت رسانده اند بعد با کمال پرروئی به تهمت زدن به خدمتگذاران و یاران نزدیک مرحوم امام مشغولند.
  دست بردارید آقای خاتمی دیگر زمان فریب مردم گذشته است اکنون عصر عصر انفجار اطلاعات است و دیگر با دروغ اباطیل نمیتوان این نسل آگاه را فریب داد.

 2. Ziba گفت:

  از شکم فربه اتان مشخص است و لازم نیست توضیح واضحات دهید!!!!

 3. 4greenmagic گفت:

  در خانه حاج خانمشون به اطلاعشون رسوندن که حرف بی ربط کمتر بزنه ولی بیرون از خونه باز احساس گرانی نمی کنند چون خودشون خرید نمی کنند. گماشته (فرزند مردم) براشون خرید میکنه از پول مردم.

 4. ناشناس گفت:

  استکبارستیزی با گوشت و خون مردم ایران عجین شده است، افزود: این ویژگی مردم ایران است و هرچه استکبار به این ملت نزدیک شود نفرت مردم آن‌ها بیشتر خواهد شد.(دقیقا به همین دلیل حالمون ازتون به هم میخوره)

 5. Aliakbar5757 گفت:

  امام حسین مظلوم همیشه تاریخ است. هرکسی ازخون این امام مظلوم دنبال رسیدن به مقاصد خود است. ولی نتوانستند از گندم ری بخورند………..

 6. Lp_ramos گفت:

  نمیشه من را به آغوش یک جای دیگه بندازید. یه خرده پول هم بدید ممنون میشم . قول میدم دیگه فتنه نکنم آقای خاتمی

 7. Darayejoshan گفت:

  دیری نخواهد گذشت که این از خدا بی خبر مردم را بعنوان مسوول فجایع کنونی کشور معرفی خواهد کرد

 8. حامد گفت:

  آقای به اصطلاح ایت الله چرا دیگر در نماز جمعه هایت از شعار انژی هسته ای حق مسلم ماست صدای بر نمی آید ؟!! اقای خاتمی .. چهره بمان تا این گرسنگی به استخوانت نیز رسوخ کند هر چند در آخرین دقایق عمرتان چرخش 180 درجه ای کرده و توجیه کننده اعمال و رفتار امروزتان خواهید بود و آمریکا قبله اولتان خواهد شد …