سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » زلزله‌ای ۵/ ۴ ریشتری کرمان را لرزاند...

زلزله‌ای ۵/ ۴ ریشتری کرمان را لرزاند

چکیده :زمین لرزه دیگری به بزرگی ۵ / ۳ ریشتری، ساعت شش و ۴۳ دقیقه سیرچ را تکان داد. که این زمین لرزه نیز در عمق چهار کیلومتری زمین و در ۴۰ / ۵۷ طول جغرافیایی و ۲۳ / ۳۰ عرض جغرافیایی رخ داد....


سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وقوع زلزله ای به قدرت ۵ / ۴ ریشتری در “سیرچ” کرمان خبر داد.

حسین درخشان در گفت‌و‌گو با ایلنا از وقوع زلزله ۵ / ۴ ریشتری در سیرچ کرمان خبر داد و گفت: این زمین لرزه ساعت ۱۸: ۵۴ و در عمق ۸ کیلومتری رخ داده است.

سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ادامه داد: این زمین لرزه در طول جغرافیایی ۵۴ / ۵۷ شرقی و به عرض جغرافیایی ۲۴ / ۳۰ شمالی اتفاق افتاده است.

وی ادامه داد: زمین لرزه دیگری به بزرگی ۵ / ۳ ریشتری، ساعت شش و ۴۳ دقیقه سیرچ را تکان داد. که این زمین لرزه نیز در عمق چهار کیلومتری زمین و در ۴۰ / ۵۷ طول جغرافیایی و ۲۳ / ۳۰ عرض جغرافیایی رخ داد.

درخشان خاطر نشان کرد: استان کرمان دارای ۱۸ گسل فعال است و سیرچ یکی از مناطق زلزله خیز این استان محسوب می‌شود.

سخنگوی سازمان امداد و نجات در رابطه با اعزام تیمهای عملیاتی و امدادی جمعیت هلال احمر به مناطق زلزله زده، افزود: تاکنون نیروهای امدادی در قالب تیم های سازمانی به مناطق جهت امدادرسانی در صورت بروز حادثه اعزام شده اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.