سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بعد از وعده های رحیمی، بسته ویژه بهبود معیشت و حقوق کارکنان دولت در راه است...

بعد از وعده های رحیمی، بسته ویژه بهبود معیشت و حقوق کارکنان دولت در راه است

چکیده : تعداد كارمندان دولت از 849 هزار نفر در سال 58 تا سه سال پیش به بیش از 2 میلیون نفر رسیده بود که در بودجه سال جاری نیز دولت رقم بیش از دو میلیون را برای کارکنان دولت لحاظ کرده بود. ...


پس از آنکه قول استخدام 1500 نفر از کارکنان نهاد ریاست جمهوری داده شد و محمدرضا رحیمی می خواهد همه آنان را صاحب خانه کند، استاندار تهران نیز از تهیه بسته ویژه برای بهبود وضع کارکنان دولت در آینده نزدیک خبر داد.

تعداد كارمندان دولت از 849 هزار نفر در سال 58 تا سه سال پیش به بیش از 2 میلیون نفر رسیده بود که در بودجه سال جاری نیز دولت رقم بیش از دو میلیون را برای کارکنان دولت لحاظ کرده بود.

مرتضی تمدن در گفت‌وگو یی درباره اقدامات دولت در خصوص توجه به وضعیت معیشت کارمندان دولت گفت: منتظر اقداماتی هستیم و رییس دولت در خصوص بهبود وضع کارکنان دولت و جبران میزان حقوق کارکنان دستورات خوبی داده است.

وی با بیان اینکه در مجموعه دستگاه بودجه و برنامه‌ریزی کشور تدابیری در راستای تقویت بنیه کارکنان دولت در دست انجام است، اظهار کرد: منتظر هستیم تا در قانون بودجه و مجلس، این اقدام مراحل خود را طی کند.

استاندار تهران در توضیح بیشتر گفت: بسته‌ای از مجموعه اقدامات در دست تهیه است که منجر به بهبود وضع کارکنان دولت خواهد شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “بعد از وعده های رحیمی، بسته ویژه بهبود معیشت و حقوق کارکنان دولت در راه است”

  1. Motagh_1330 گفت:

    بجای این فریبها زمین را ملی کنید تا همه صاحبخانه شوند.در ضمن گشور پذیرا میلیو نها کار را بخصوص رسمی را دارد