سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جزییات 15 بازداشتی اخیر: جاسوس، تروریست و وابسته به موساد...

جزییات 15 بازداشتی اخیر: جاسوس، تروریست و وابسته به موساد

چکیده :همچنین یک پایگاه جاسوسی- عملیاتی در یک اقلیم همجوار شناسایی و مستندسازی گردیده است. استقرار پرحجم سرویس موساد و بهره برداری مستقیم از آن منطقه علیه اتباع، امنیت و منافع جمهوری اسلامی ایران، از مجاری ذیربط پیگیری خواهد...


وزارت اطلاعات از بازداشت تعدادی که جاسوس و تروریست می خواند خبر داد و مدعی شد از جمله ماموریت‌های بازداشت شدگان، شناسایی و ترور یکی از متخصصان کشورمان بوده است که کلیه عناصر مرتبط با این ماموریت تروریستی دستگیر شده و تمامی تجهیزات همراه آنها کشف و ضبط گردیده است.

در اطلاعیه وزرات اطلاعات با اشاره به دستگیری تیم 15 نفره ای که هفته پیش دستگیر شدند، آمده است: تعدادی از تروریست ها با مشاهد اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) بر بسیاری از جزئیات سناریوی طراحی شده توسط موساد، لب به سخت گشوده و ضمن اعتراف صریح پیرامون ماموریت هایی که به عهده آنها گذاشته شده ، ابعاد دیگری از “ماموریت شیطانی” خود را بازگو نموده اند.

در این اطلاعیه ادعا شده است: بمب گذاری در برخی تاسیسات زیر بنایی کشور، ماموریت دیگر تعدادی از بازداشت شدگان بود که ضمن شناسایی و دستگیری هسته های عملیاتی آنان، محموله های آماده انفجار که در پوشش ابزار آلات فنی و به شکل کاملا حرفه ای شاخته شده، کشف و ضبط گردیده و دستگاههای ذیربط نیز در جریان مقاصد شوم دشمن صهیونیستی قرار داشته اند.

از دیگر اطلاعات مدعی شده در این اطلاعیه “آگاهی یافتن از قصد دشمن برای انجام یکی از عملیات های تروریستی مورد نظر، در روز 21 بهمن ماه سال گذشته بوده است.”

همچنین وزارت اطلاعات آورده است: در خلال جمع آوری های گسترده اطلاعاتی که منجر به شناسایی تیم های تروریستی وابسته به رژیم صهیونیستی گردید، اطلاعات موثقی به دست آمد که دلالت بربهره برداری نامشروع و گسترده رژیم متجاوز صهیونیست از امکانات، تسهیلات، پوشش ها و نمایندگی های دیپلماتیک مستقر در خاک تعدادی از کشورهای غربی پر مدعا می باشد. مستندات رسوایی مدعیان دروغین حفظ امنیت بین الملل و حقوق بشر که در واقع حامیان اصلی تروریزم بین المللی هستند، پس از رفع محذورهای امنیتی و حفاظتی افشاء خواهد گردید.

همچنین یک پایگاه جاسوسی- عملیاتی در یک اقلیم همجوار شناسایی و مستندسازی گردیده است. استقرار پرحجم سرویس موساد و بهره برداری مستقیم از آن منطقه علیه اتباع، امنیت و منافع جمهوری اسلامی ایران، از مجاری ذیربط پیگیری خواهد شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “جزییات 15 بازداشتی اخیر: جاسوس، تروریست و وابسته به موساد”

  1. احمد اطلاعاتی گفت:

    آقای وزارت اطلاعات آقای حیدر خان مصلحی والله خجالت هم خوب چیزی است، شرم و حیا هم بدنیست اگر در قوطی شما پیدا شود. یعنی از اینهمه سازمانهای اطلاعاتی و امنیتی که در راس آنان همین سازمان جاسوسی روسیه قرار دارد، مرده اند که هر اتفاقی در این مملکت میفتد شما فورا می بندی به پای موساد و بعد از چند ماه هم یک دست لباس نو به می پوشانید و با سلام و صلوات میفرستید به مقصد؟ آقا وقتی نمی تونی پاش وایسی، نگو، خودت که آبرو نداری آبروی ما را هم بردی. این که نمی شود شما یک عده ای را بگیری و بدون تحقیق بگویی این کار موساد و استکبارجهانی اسرائیل و چندتا بهایی هاست و بعد از چندماه که آنها را به اعدام محکوم کرده ای بفرستی بروند سر کار و زندگی خود. آخر خالی بندی حیدر خان تاکی؟ به نظرم بد نیست یک دوره اطلاعات و ضد اظلاعات به بینی و بعد ازاین پخته تر عمل کنی که آبروی ما را بیش از این نبری. آخه اینهم شد سازمان اطلاعات و امنیت؟