سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده مرند و جلفا: زیرساخت‌ها برای هدفمندی یارانه‌ها آماده نیستند / نباید مردم ...

نماینده مرند و جلفا: زیرساخت‌ها برای هدفمندی یارانه‌ها آماده نیستند / نباید مردم را نگران کرد

چکیده :مجریان طرح تحول اقتصادی باید با تدبیر و سعه‌صدر و برنامه‌ریزی اقدامات خود را پیش ببرند، هدفمندی یارانه‌ها نباید موجب نگرانی مردم شود. / ما قصد داشتیم زمانی طرح تحول اقتصادی را اجرا كنیم كه زیرساخت‌های كشور بطور كامل آماده باشند چرا كه در حال حاضر زیرساخت‌ها بطور كامل آماده...


نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس ضمن تاكید بر اینكه مجریان طرح تحول اقتصادی باید با تدبیر و سعه‌صدر و برنامه‌ریزی اقدامات خود را پیش ببرند، افزود: هدفمندی یارانه‌ها نباید موجب نگرانی مردم شود.

سیروس سازدار نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به واریز یارانه‌های نقدی برای تمام استان‌های كشور و نزدیك شدن به اجرای طرح تحول اقتصادی اظهار داشت: هر قانونی كه به تصویب می‌رسد یك سری معایب و یك سری حسن‌ها دارد و وقتی كه قرار است تحولی بزرگ در كشور انجام شود قطعا یك سری مسائل هم در پی آن به وجود خواهد آمد.

وی افزود: البته ما قصد داشتیم زمانی طرح تحول اقتصادی را اجرا كنیم كه زیرساخت‌های كشور بطور كامل آماده باشند چرا كه در حال حاضر زیرساخت‌ها بطور كامل آماده نیستند.

نماینده مردم مرند ضمن تاكید بر اینكه مجریان طرح تحول اقتصادی باید با تدبیر و سعه صدر و برنامه‌ریزی اقدامات خود را پیش ببرند، ادامه داد: مجریان باید در هدفمندی یارانه‌ها طوری عمل كنند كه مردم نگرانی از بابت اجرای این طرح نداشته باشند، چرا كه ممكن است عده‌ای بخواهند از این طرح سوءاستفاده كنند.

سازدار اظهار داشت: مردم ما در طول سال‌های گذشته سابقه خود را نشان داده‌اند، لذا اگر مسائل را با صداقت با مردم در میان بگذاریم مشكلی بوجود نمی‌آید و ضرری هم متوجه كشور نمی‌شود، چه بسا كه بسیاری از مشكلات هم حل شود.

وی ضمن تاكید بر اطلاع‌رسانی دقیق در اجرای هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: باید مسائل و مشكلات به موقع به اطلاع مردم برسد و هرجا كه مردم احساس مشكل كردند مسئولین برای رفع آن تلاش كنند.

وی در پایان خواستار ارائه آمار و ارقام و اطلاعات شفاف و دقیق از سوی مسئولین به مردم شد تا مردم دچار شك و شبهه نشوند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.