سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تهدید یک مقام دولتی به مقابله با “احتکارهای خانگی”...

تهدید یک مقام دولتی به مقابله با “احتکارهای خانگی”

چکیده :با پيگيري‌هاي صورت گرفته با احتكارهاي خانگي مقابله و از بروز مجدد آن جلوگيري مي‌شود. / 29 گشت مشترك با تعزيرات به صورت گروه در سطح بازار به بازرسي مي‌پردازند که در هفته گذشته براي 867 مورد پرونده تشكيل شده و 731 پرونده به اداره تعزيرات ارسال شده...


رييس سازمان بازرگاني خوزستان گفت: با پيگيري‌هاي صورت گرفته با احتكارهاي خانگي مقابله و از بروز مجدد آن جلوگيري مي‌شود.

به گزارش خبرنگار ايسنا، محمد حسين چراغي در نشست تنظيم بازار كه در محل معاونت برنامه‌ريزي استانداري خوزستان برگزار شد، با بیان این مطلب، همچنین عنوان كرد:‌ در جلسه هفته گذشته مقرر گرديد 10 هزار تن شكر از طريق تعاوني‌هاي مصرف توزيع شود كه اين اقدام در حال پيگيري و انجام است.

همچنين در اين جلسه ابوالقاسم كوره‌چيني، معاون بازرسي و نظارت سازمان بازرگاني خوزستان عنوان كرد: در هفته گذشته حدود 514 مورد گزارشات مردمي به‌صورت حضوري و تلفني به سازمان اعلام شده كه براساس آن 162 مورد تخلف بوده است.

وي با اشاره به بازرسی 29 گشت مشترك با تعزيرات به صورت گروه در سطح بازار، به ارائه آمار بازرسي‌ها در هفته گذشته پرداخت و توضيح داد: 9 هزار و 882 مورد بازرسي صورت گرفته كه تعداد چهار هزار و 639 مورد توسط بازرسان سازمان بازرگاني، پنج هزار و 77 مورد توسط بازرسان مجامع امور صنفي و 162 مورد هم از سوي ناظران كميسيون نظارت بوده است؛ از اين تعداد براي 867 مورد پرونده تشكيل شده كه 731 پرونده به اداره تعزيرات ارسال شده است.

كوره‌چيني ادامه داد: پنج شركت توزيع تعدادي از كارخانه‌ها در سطح استان اقدام به افزايش قيمت‌ها كرده بودند كه چهار شركت در خراسان‌رضوي و يك شركت در تهران قرار دارد؛ گزارش اين تخلفات به سازمان حمايت ارايه شد.

وي تاكيد كرد: با بازرسي‌هاي صورت گرفته قرار شد قيمت‌هاي اين شركت‌هاي متخلف به قيمت‌هاي اوليه برگردانده شود. همچنين در هفته گذشته شاهد برخي افزايش قيمت‌ها در انواع آب‌معدني بوديم كه با پيگيري‌هاي صورت گرفته قرار شد قيمت‌ها به قيمتهاي اوليه برگردانده شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “تهدید یک مقام دولتی به مقابله با “احتکارهای خانگی””

  1. يك ايراني گفت:

    خانه از پاي بست ويران است