سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » شش هزار کارگر قزوینی در بلاتکلیفی به‌‌سر می‌برند...

شش هزار کارگر قزوینی در بلاتکلیفی به‌‌سر می‌برند

چکیده :بيش از 6 هزاركارگر منتظرند تا وضعيت بازنشستگي، اشتغال و حقوق عقب‌افتاده آنها درسفر هيات دولت به استان قزوين حل و فصل شود. در بحث واحدهاي بحران‌زده، كارگراني هستند كه با داشتن 15 تا 29 سال سابقه‌ كاري براي بازنشستگي و از كارافتادگي در بلاتكليفي به سر...


دبيراجرايي خانه كارگر استان قزوين مي‌گويد: بيش از 6 هزاركارگر منتظرند تا وضعيت بازنشستگي، اشتغال و حقوق عقب‌افتاده آنها درسفر هيات دولت به استان قزوين حل و فصل شود.

عيدعلي كريمي درگفت‌وگو با ايلنا گفت: جامعه كارگري استان قزوين از هيات دولت انتظار دارد تا در سومين سفر استاني نحوه اجراي مصوبات قبلي را پيگيري كند.

به گفته اين فعال كارگري از سال 84 تاكنون هيات دولت درسفرهاي استاني خود به قزوين درخصوص بازنشستگي، ايجاد اشتغال و پرداخت مطالبات معوقه و تجديدنظردر واگذاري واحدهاي خصوصي بيش از 6 هزاركارگر مصوباتي داشته است.

وي يادآور شد: تنها در بحث واحدهاي بحران‌زده، كارگراني هستند كه با داشتن 15 تا 29 سال سابقه‌ كاري براي بازنشستگي و از كارافتادگي در بلاتكليفي به سر مي‌برند.

كريمي‌گفت: جامعه كارگري استان قزوين با اين اميد به استقبال هيات دولت خواهند رفت كه مشكلات آنها در مدت سفر 2 روزه رياست جمهور به استان قزوين برطرف شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.