سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پایان بحران کرونا در فرانسه؛ آغاز محاکمه مسئولان به اتهام “سهل‌انگاری در جدی گ...

پایان بحران کرونا در فرانسه؛ آغاز محاکمه مسئولان به اتهام “سهل‌انگاری در جدی گرفتن ویروس”

چکیده :سه هفته پیش وزیر بهداشت وقت فرانسه با اتهام «در خطر انداختن جان دیگران» در دیوان دادگستری فرانسه حاضر شد تا به پرسش‌های دادستان‌ها پاسخ...


کلمه- بین‌الملل: سه هفته پس از آغاز محاکمه وزیر بهداشت پیشین فرانسه به اتهام ناکارآمدی و سهل‌انگاری در کرونا، روز گذشته تعدادی از پزشکان فرانسوی در نامه‌ای، بخش‌های موفق کارنامه “آنیِس بوزَن” را یادآوری کردند تا شاید بر داوری دادگاه و افکار عمومی درباره کارنامه او تاثیر بگذارند.

با عبور فرانسه از بحران کرونا و انجام واکسیناسیون سراسری، زندگی به شرایط عادی بازمی‌گردد اما دادگاه به سراغ مسئولانی رفته که کرونا را کم‌اهمیت جلوه دادند.

سه هفته پیش وزیر بهداشت وقت فرانسه با اتهام «در خطر انداختن جان دیگران» در دیوان دادگستری فرانسه حاضر شد تا به پرسش‌های دادستان‌ها پاسخ دهد.

اطلاعیه‌ای که دیروز با امضای تعدادی از پزشکان فرانسوی منتشر شد تلاش می‌کند تا بر داوری دادگاه و افکار عمومی درباره کارنامه او تاثیر بگذارد و او را نجات دهد اما سخنان خانم بوزَن در روز ۲۴ ژانویه ۲۰۲۰ که در آن، خطر سرایت ویروس کرونا و احتمال گسترش آن در فرانسه را «بسیار اندک» خوانده بود خلاصی او از محاکمه و مجازات را دشوار کرده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.