سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده ولی فقیه در سپاه: برخی کشورهای منطقه برای ارتباط با ما التماس می‌کنند...

نماینده ولی فقیه در سپاه: برخی کشورهای منطقه برای ارتباط با ما التماس می‌کنند

چکیده :حاجی صادقی در بخش دیگری از اظهاراتش که می‌تواند تحریک آمریکا به درگیری تلقی شود خطاب به نظامیان آمریکا گفت: پهپاد ایرانی‌ها ساعت‌ها بالای سر مواضع‌تان پرواز می‌کند، ولی جرأت جسارت و واکنش...


کلمه- نماینده ولی فقیه در سپاه می‌گوید «برخی کشورهای منطقه برای ارتباط با ما التماس می‌کنند». این در حالی است که بارها مسئولان سیاست خارجی جمهوری اسلامی اعلام کرده‌اند حاضر به حل مشکلات با برخی کشورهای منطقه‌اند اما طرف مقابل نمی‌پذیرد.

به گزارش سپاه‌نیوز، حاجی صادقی در بخش دیگری از اظهاراتش که می‌تواند تحریک آمریکا به درگیری تلقی شود خطاب به نظامیان آمریکا گفت: پهپاد ایرانی‌ها ساعت‌ها بالای سر مواضع‌تان پرواز می‌کند، ولی جرأت جسارت و واکنش ندارید.

نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: امروز برخی کشورهای منطقه که برای برقراری ارتباط با ایران التماس می‌کنند، می‌گویند آمریکایی‌ها نامردی می‌کنند و تا مثل افغانستان نشده‌ایم باید فکری‌به حال خود بکنیم.

حاجی‌صادقی خطاب به نیروهای سپاه گفت: هرچند در داخل مشکلاتی داریم، اما نباید این موضوع موجب ناامیدی شود. زیرا نابسامانی‌ها چه بسا ناشی از انتخاب بد خودمان بوده و گفتمان مقاومت و ایستادگی تنها راه پیروزی است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.