سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آخرین اخبار از وضعیت ۸ زندانی سیاسی، مدنی و صنفی...

آخرین اخبار از وضعیت ۸ زندانی سیاسی، مدنی و صنفی

چکیده :یعقوب یزدانی، معلم و عضو هیات مدیره انجمن صنفی فرهنگیان خراسان شمالی، از زندان بجنورد به مرخصی ۵ روزه اعزام شد. آقای یزدانی دوران محکومیت ۲ سال حبس خود به اتهام اخلال در نظم عمومی را در این زندان سپری...


در حالیکه نصرالله لشنی در اعتصاب غذا به سر می برد، همسر او در توییتی اوج این فشارها را بر خانواده این زندانی سیاسی نشان داده است :
هشت سال زیر فشار بازجوها برای همکاری، همه‌ی زندگی ما را تحت تاثیر قرار داد و حالا بعد از این همه سال همسرم با اعتصاب غذا و خانواده‌اش با دلی خون دادسراها را گز می‌کنیم.

لقمان پیرخضرانیان، فعال مدنی امروز چهارشنبه ۷ مهرماه پس از پرداخت جریمه نقدی از زندان اوین به مرخصی متصل به آزادی اعزام شد.

باپیر برزه زندانی سیاسی به صورت مشروط از زندان نقده آزاد شد. آقای برزه در مردادماه سال ۹۹، توسط دادگاه تجدیدنظر استان آذربایجان غربی به ۲ سال و شش ماه حبس تعزیری محکوم و در تاریخ ۱ مهرماه همان سال، جهت اجرای حکم حبس، راهی زندان نقده شده بود.

آرشام (محمود) رضایی، فعال مدنی محبوس در زندان رجایی شهر کرج امروز چهارشنبه ۷ مهرماه در پی مثبت اعلام شدن تست کرونا به قرنطینه این زندان منتقل شد.
وی به اتهام تبلیغ علیه نظام، اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت ملی و توهین به رهبری مجموعا به ۸ سال و ۶ ماه حبس تعزیری محکوم شده است
همچنین رضا محمد حسینی نیز به علت ابتلا به کرونا به قرنطینه زندان رجایی شهر فرستاده شد

سالار صالحی اهل سنندج توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به یکی از بازداشتگاه‌های امنیتی این شهر منتقل شد.

یعقوب یزدانی، معلم و عضو هیات مدیره انجمن صنفی فرهنگیان خراسان شمالی، از زندان بجنورد به مرخصی ۵ روزه اعزام شد. آقای یزدانی دوران محکومیت ۲ سال حبس خود به اتهام اخلال در نظم عمومی را در این زندان سپری میکند.

صالح حسین پناه اهل بانه توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. بازداشت این شهروند همراه با تفتیش منزل و ضبط برخی از وسایل شخصی او صورت گرفته است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.