سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکسن و وعده‌های بی‌پشتوانه! درباره سخنان امروز وزیر بهداشت...

واکسن و وعده‌های بی‌پشتوانه! درباره سخنان امروز وزیر بهداشت

چکیده :پیش‌تر محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، که اکنون معاون اول ابراهیم رئیسی شده وعده داده بود که تا پایان شهریورماه گذشته، ۵٠میلیون دوز واکسن برکت تحویل...


 

کلمه- بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت امروز وعده داد که در دو هفته آینده به واکسیناسیون ۷۰ درصدی خواهیم رسید. او گفت درحال نزدیک شدن به آمار ۵۳ میلیون تزریق واکسن هستیم و به زودی جشن پیروزی برگزار خواهیم کرد.

این وعده در حالی است که تاکنون تنها کمتر از ۱۹درصد جمعیت هر دو دوز واکسن را دریافت کرده‌اند و امکان ندارد تا دو هفته دیگر این رقم به ۷۰٪ برسد.

پیش‌تر محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، که اکنون معاون اول ابراهیم رئیسی شده وعده داده بود که تا پایان شهریورماه گذشته، ۵٠میلیون دوز واکسن برکت تحویل می‌دهد.

فردا هفتم مهرماه است. در این یک هفته که از پایان شهریور گذشت نه کسی واکسن برکت تحویل داد و نه کسی سراغ این واکسن را گرفت؛ اما مؤسسه برکت زیر نظر دفتر رهبری، برای پیش‌فروش ۱۲۰ میلیون دُز واکسن، یک میلیارد دلار از دولت گرفت و در خلف وعده‌اش به هیچکس پاسخگو نبود.

اکنون نیز وعده وزیر بهداشت همان‌قدر معتبر است که وعده معاون اول معتبر بود؛ آیا در این فساد سیستماتیک کسی از وزیر بهداشت خواهد خواست که پاسخگوی وعده دروغینش باشد؟Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.