سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حکم مهدی محمودیان اجرا شد: ۴سال زندان به اتهام فراخوان روشن کردن شمع برای قربانیان ...

حکم مهدی محمودیان اجرا شد: ۴سال زندان به اتهام فراخوان روشن کردن شمع برای قربانیان هواپیمای اوکراینی

چکیده : او در حکم قبلی به دلیل امضای بیانیه موسوم به ۷۷ نفر به یک سال حبس و چهار سال هم به دلیل اقدام برای روشن کردن شمع به یاد جان باختگان هواپیمای اکراینی محکوم شد که درمجموع چهار سال حبس قابل اجرا محکوم شده...


مهدی محمودیان که یکماه پیش به اتهام پیگیری پرونده تاخیر در واردات واکسن بازداشت شد از زندان آزاد نخواهد نشد، زیرا حکم قبلی او را به اجرا گذاشته‌اند: چهار سال زندان به اتهام روشن کردن شمع برای قربانیان هواپیمای اوکراینی و نیز امضای نامه‌ای با ۷۶ امضای دیگر در اعتراض به کشتار آبان ۹۸.

به گزارش امتداد، بابک پاک‌نیا، حقوقدان و وکیل مهدی محمودیان درباره آخرین وضعیت پرونده این فعال سیاسی و مدنی گفته است: متاسفانه حکم قبلی او که قطعی شده بود را به اجرا گذاشته‌اند. با این اوصاف، حتی اگر ما درخواست تبدیل قرار را به دادگاه ارائه کنیم و مقام قضائی نیز با آن موافقت کند، باز حکم قبلی موکلم، مانع آزادی او خواهد بود.

پاک‌نیا افزود: او در حکم قبلی به دلیل امضای بیانیه موسوم به ۷۷ نفر به یک سال حبس و چهار سال هم به دلیل اقدام برای روشن کردن شمع به یاد جان باختگان هواپیمای اکراینی محکوم شد که درمجموع چهار سال حبس قابل اجرا محکوم شده بود.

‌وکیل محمودیان تاکید کرده که تا امروز هیچ دسترسی به پرونده موکلش نداشته است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.