سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آخرین اخبار از وضعیت ۸ زندانی سیاسی، مدنی و صنفی...

آخرین اخبار از وضعیت ۸ زندانی سیاسی، مدنی و صنفی

چکیده :‏‎هایده فروتن و پسرش ‎مهران مصلی نژاد، شهروندان بهائی ساکن شیراز روز پنجشنبه ۱ مهرماه، در پی مراجعه به اداره آگاهی این شهر بازداشت شدند. روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه، ماموران با مراجعه به منزل این شهروندان، منزل آن‌ها را مورد تفتیش قرار داده و برخی از لوازم شخصی آنان را ضبط کرده و با خود بردند. اما به دلیل عدم حضور خانم فروتن در منزل موفق به بازداشت وی نشده...


‏‎شهاب میهن‌خواه شهروند اهل شهرستان اشنویه، با پایان ایام مرخصی به زندان اشنویه بازگشت.
اتهام وی همکاری با یکی از احزاب مخالف نظام و به سه سال حبس تعزیری محکوم شد.

فرمانده انتظامی استان کردستان از بازداشت دو شهروند در شهرستان دیواندره به دلیل آنچه “نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی” در فضای مجازی خوانده، خبر داد.

‏‎نوید محمدی زندانی سیاسی، روز دوشنبه ٢٩ شهریورماه، از زندان نقده به مرخصی اعزام شد. وی به اتهام “جاسوسی برای دولتهای متخاصم”  دوران محکومیت ۷ ساله خود را در زندان نقده سپری می کند.

‏‎سعید تابناک متهم سیاسی اهل شهرستان اشنویه، اوایل شهریورماه امسال، جهت تحمل دوران محکومیت ۸ سال حبس خود، به اتهام همکاری با یکی از احزاب مخالف نظام، راهی زندان نقده شده است.

‏‎هایده فروتن و پسرش ‎مهران مصلی نژاد، شهروندان بهائی ساکن شیراز روز پنجشنبه ۱ مهرماه، در پی مراجعه به اداره آگاهی این شهر بازداشت شدند. روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه، ماموران با مراجعه به منزل این شهروندان، منزل آن‌ها را مورد تفتیش قرار داده و برخی از لوازم شخصی آنان را ضبط کرده و با خود بردند. اما به دلیل عدم حضور خانم فروتن در منزل موفق به بازداشت وی نشده بودند.

دارا رحمانی، شهروند ساکن جوانرود با بخشش باقیمانده دوران محکومیت پنج سال حبس خود، از زندان دیزل آباد کرمانشاه آزاد شدDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.