سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سندیکای کارگران هفت‌تپه: قوه قضائیه با مفسدین اقتصادی “نرمش قهرمانانه” دارد...

سندیکای کارگران هفت‌تپه: قوه قضائیه با مفسدین اقتصادی “نرمش قهرمانانه” دارد ولی کارگران را سرکوب می‌کند

چکیده :کفه ترازوی این قوه همیشه به نفع صاحبان زور و سرمایه است، به نفع کسانی است که دست در جیب کارگران و مزد بگیران را دارند. قوه قضائیه نمی‌تواند بی‌طرف و مستقل باشد. بی طرفی و مستقل بودن قوه قضائیه یک شوخی تلخ...


کلمه- سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه در بیانیه‌ای نسبت به عدم ابلاغ رأی نهایی درباره «خلع ید از بخش خصوصی در هفت تپه» به شدت اعتراض کرد. در این بیانیه که در کانال سندیکا منتشر شده آمده است:

قوه قضائیه قاطعیت در صدور رای را دارد، اما نه نسبت به غارتگران اموال مردم. قاطعیت در برخورد را دارد، اما نه نسبت به مفسدین اقتصادی و رانت خواران. قوه قضائیه قاطعیت دارد، اما نه در ارتباط با رانت‌خواران و زمین‌خواران و کوه‌خواران و…

قاطعیت قوه قضائیه در ارتباط با سرکوب هر صدایی است که رنگ و بوی حق خواهی را دارد. قوه قضائیه قاطعیت دارد اما در صدور رای برای وکیل کارگران هفت تپه. قاطعیت دارد برای صدور احکام شلاق، جریمه نقدی، زندان و اخراج کارگران، معلمان، زنان، هنرمندان و روزنامه نگاران معترض، برای خفه کردن صدای بازنشستگان و دیگر معترضین به بی‌حقوقی‌های موجود.

کفه ترازوی این قوه همیشه به نفع صاحبان زور و سرمایه است، به نفع کسانی است که دست در جیب کارگران و مزد بگیران را دارند. قوه قضائیه نمی‌تواند بی‌طرف و مستقل باشد. بی طرفی و مستقل بودن قوه قضائیه یک شوخی تلخ است.

آقای قوه قضائیه! کارگران هفت تپه مخالف خصوصی‌سازی هستند. بیشتر از این با زندگی ما بازی نکنید. هیچ نیرویی نمی‌تواند مقابل اراده ما کارگران ایستادگی کند. ما این خلع ید را تحمیل خواهیم کرد.

پس از چهار ماه از اعلام خلع ید هفت تپه از بخش خصوصی، در همچنان بر همان پاشنه می‌چرخد و کارگران نیشکر هفت تپه نگران آینده و امنیت شغلی خود می‌باشند. با گذشت بیش از شش ماه از سال ۱۴۰۰، کارگران هنوز دستمزد سه ماه تیر، مرداد و شهریور در یافت نکرده‌اند.

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه خواهان پرداخت هرچه سریعتر دستمزدهای عقب افتاده کارگران و تعیین تکلیف شرکت می‌باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.