سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خدا را شکر که جناب رئیسی در اجلاس سازمان ملل شرکت نمی کنند...

خدا را شکر که جناب رئیسی در اجلاس سازمان ملل شرکت نمی کنند

چکیده :حکومت فقیهان چه حرفی برای گفتن دارد که برای جهانیان شنیدنی باشد درحالیکه این جماعت بعد از چهار دهه حکومت، چه سخن تازه و راه گشایی برای مردم ایران داشته و دارند تا در آن مجمع ابراز کنند و برای جهانیان شنیدنی...


محمدعلی مشفق

حقیقتا شرکت کردن با دستان خالی از وضعیت کشور و انبانی خالی از قول سدید و برخوردار از علم و دانش روز و آن سابقه مشعشع دراعدام ها و….چه بهتر که ایشان در آن مجمع مهم شرکت نکنند و ته مانده عرض و آبروی ملک و آئین و کشور هم حفظ گردد.

مضافا اینکه حکومت فقیهان چه حرفی برای گفتن دارد که برای جهانیان شنیدنی باشد درحالیکه این جماعت بعد از چهار دهه حکومت، چه سخن تازه و راه گشایی برای مردم ایران داشته و دارند تا در آن مجمع ابراز کنند و برای جهانیان شنیدنی باشد؟

آیا این جماعت حاکم الگویی برای حکمرانی مطلوب و برتر دارند؟و یا طرحی برای گفتگوی دولت ها و ملت ها دارند و اهل گفتگو هستند؟

از سوی دیگر چه کالایی برای فروش به مشتریان در جهان در حال تحول دارند؟ درحالیکه تنها کالاهایشان برای فروش فقر، تورم بالای چهل درصد، غنی سازی ۶۰درصد، کالای جبهه مقاومت، حکومتی یک دست، نادیده انگاشتن اکثریت ملت در سپهر حکمرانی ، ایجاد محدویت ها برای حقوق اساسی ملت برخلاف قانون اساسی ، زیر پاگذاشتن حقوق بشر به طور مداوم ، اختصاص وکیلان تسخیری وابسته به دستگاه قضایی برای متهمان ، عدم استقلال دستگاه قضایی ازقدرت، پاسخگو نبودن کل حاکمیت به ملت خود، به رسمیت نشناختن جرم سیاسی و جایگزین کردن جرم امنیتی بجای آن ، اقتصاد ورشکسته ، به زیرخط فقر مطلق فروافتادن نزدیک به ۳۵درصد ملت حسب اعلام کمیته امداد ،۷۰درصدیارانه بگیر ، چهل سال منازعه نفس گیر بادنیا ،قفل شدن ارتباط با دنیای غرب و دنیای اسلام و حتی شرق بدلیل تحریم ها ، درگیر کردن کشور در موضوع فلسطین بیش از خود فلسطینی ها و در سوریه، یمن، عراق و صرف میلیاردها دلار پول ملت ایران بدون اجازه ملت درمنطقه، نارضایی ۸۵درصدملت، مرگ متوسط روزانه ۴۰۰نفری ناشی ازکرونا، مرگ نزدیک به ۲۰هزار نفر در تصادفات جاده ایی ، زندانی های فراوان ، محدودکردن آزادی های سیاسی ملت، بستن فضای مجازی در آینده ، فقدان آزادی اجتماعات و برگزاری تجمعات برخلاف نص قانون اساسی، ازدست دادن بازارهای اقتصادی و هدف که در گذشته در اختیار ایران بوده، ادعاهای فراوان و طبق طبق که گوش جهانیان را کر می کند، غبطه خوردن مردم جهان به اوضاع خوب ایران حسب اظهارات اخیر فرمانده سپاه پاسداران و…همه و همه مولفه هایی هستند که بیان آنها جز شرمساری جهانی برای ملت ایران چیز دیگری در پی ندارد و باید از نرفتن ایشان استقبال کرد و سجده شکر بجا آورد هرچند که همه تقصیرها را نبایدبه ایشان حوالت داد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.