سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دور تازه‌ای از تملّق برای رهبر؛ وزیر ورزش جای “نمکی” را پر می‌کند...

دور تازه‌ای از تملّق برای رهبر؛ وزیر ورزش جای “نمکی” را پر می‌کند

چکیده :وزیر ورزش در نامه‌اش نوشت: «این دیدار را که به عزت جامعه ورزش و جوانان افزود، قدر می‌نهیم و خداوند را بابت برخورداری از نعمت آن رهبر فرزانه شکرگزار...


کلمه – وزیر ورزش و جوانان در نامه‌ای به رهبر جمهوری اسلامی که با خطاب «امام المسلمین» آغاز شد رهبر جمهوری اسلامی را «نور چشمان ملت» توصیف کرد و سخنان او را «هدایت‌های داهیانه و مدبرانه» خواند.

نامه حمید سجادی در پی دیدار رهبر جمهوری اسلامی با مدال‌آوران بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو منتشر شده که در آن خامنه‌ای گفته است: «کسب مدال به‌واسطه وطن‌فروشی و خودفروشی نیز از نمونه‌های قهرمانیِ ناسالم است».

اشاره‌اش به آن دسته از ورزشکاران قهرمان ایرانی است که به علت فشارها از ورزش ایران بیرون رفته‌اند یا در تیم پناهندگان شرکت کرده‌اند.

وزیر ورزش در نامه‌اش نوشت: «این دیدار را که به عزت جامعه ورزش و جوانان افزود، قدر می‌نهیم و خداوند را بابت برخورداری از نعمت آن رهبر فرزانه شکرگزار هستیم».

۲۲ تیرماه سال گذشته نیز در اوج شیوع کرونا، عبارات تملّق‌آمیز سعید نمکی، وزیر وقت بهداشت در نامه‌ای به رهبری منتشر شد که نوشته بود تا زمانی که دعای شما هست هراسی از ویروس کرونا نداریم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.