سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آخرین اخبار از وضعیت ۶ زندانی سیاسی، مدنی و صنفی...

آخرین اخبار از وضعیت ۶ زندانی سیاسی، مدنی و صنفی

چکیده :توماج صالحی، خواننده رپ اعتراضی روز دوشنبه ۲۲ شهریورماه توسط ۱۲ نیرو امنیتی در منزل خود بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. در زمان بازداشت نیروهای امنیتی اقدام به بازرسی منزل او کرده و شماری از لوازم شخصی وی را با خود...


رئیس شعبه ۱۱۹ دادگاه کیفری ۲ اورمیه از صدور حکم جایگزین حبس برای چند متهم در این شهرستان خبر داد. بر اساس حکم صادره متهمان به ارائه رایگان خدمات محیط زیستی شامل پاکسازی منطقه پارک ملی دریاچه ارومیه، تهیه و پخش علوفه و گندم برای حیات وحش با توجه به کمبود بارندگی، تهیه و نصب تابلوی روان در ورودی شهر به منظور نمایش شعارهای زیست محیطی و تهیه چند دستگاه دوچرخه و تحویل به شهرداری جهت کمک به کم شدن آلودگی هوا محکوم شدند.

محمد شکری، یکی از شهروندان بازداشت شده در جریان اعتراضات بهبهان با تودیع قرار وثیقه ۱ میلیارد تومانی از زندان شیبان اهواز آزاد شد.

علی زلفی شهروند اهل بوکان در تیرماه سال جاری توسط شعبه ١٠١ دادگاه کیفری بوکان به ریاست قاضی پیمان رستمی، به اتهام “تبلیغ علیه نظام” به چهار ماه و ١٠ روز حبس محکوم شد. آقای زلفی دی‌ماه ۹۹، توسط نیروهای امنیتی بازداشت و حدود یک ماه بعد با تودیع قرار وثیقه از زندان بوکان آزاد شده بود.

کیانوش اصلانی، فعال ترک (آذربایجانی)، روز دوشنبه ۲۲ شهریورماه، با پایان دوران محکومیت از زندان اوین آزاد شد.

توماج صالحی، خواننده رپ اعتراضی روز دوشنبه ۲۲ شهریورماه توسط ۱۲ نیرو امنیتی در منزل خود بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. در زمان بازداشت نیروهای امنیتی اقدام به بازرسی منزل او کرده و شماری از لوازم شخصی وی را با خود برده‌اند.
آقای صالحی طی روزهای اخیر در حساب شخصی خود در توئیتر از احتمال بازداشتش توسط نیروهای امنیتی خبر داده بود.

محبوبه رضایی اهل برازجان، زندانی محبوس در بوشهر با انتشار پیام صوتی و انتقاد از مسئولین در باره «تعرض به زنان در زندان» از سوی مسئولین زندان از تماس تلفنی محروم شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.