سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فراموش نکن که داعش محصول افکار و عملکرد امثال توست!...

فراموش نکن که داعش محصول افکار و عملکرد امثال توست!

چکیده :مقاومت و مقابله این جریان فکری در جبهه اصلاحات، آنهم با دستان تهی در برابر رفتار و افکار پوسیده مصیبت‌هایی چون تو که ایران را مانند طالبان اشغال و آن را به ویرانی سوق می‌دهید، از مقاومت و کشته شدن در برابر طالبان و حقانی‌ها، در پنجشیر کمتر نیست....


اکبر اعلمی

حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان: مگر فاطمیون و زینبیون با اجازه دولت‌های خود به جنگ با داعش رفته‌اند؟ شما هم تحت عنوان تیپ اصلاحاتیون به افغانستان بروید.

دُن‌کیشوت! ما را از مرگ نترسان که ما همان مردان ترکش خورده‌ایم- مرگ را خوردیم، اما زنده‌ایم.

وانگهی اگر از آن گروه کوچک تمامیت‌خواه و پرمدعا که اصلاحات و اصلاح‌طلبی را در خود خلاصه کرده‌ وفقط برای رسیدن به منویات و منافع شخصی و گروهی‌اشان هیاهو می‌کنند و صدایشان هم بکمک بلندگوهای داخلی و خارجی‌اشان بصورت رساتر از دیگران شنیده می‌شود، صرفنظر نماییم، آنان که در سودای اصلاح امورند اکثریت یک ملتند با استعداد دهها هزار تیپ که در شبیخون ناجوانمردانه مرتجعین تمامیت‌خواهی چون تو خلع سلاح و زمین‌گیر شده‌اند.
بنابراین مقاومت و مقابله این جریان فکری در جبهه اصلاحات، آنهم با دستان تهی در برابر رفتار و افکار پوسیده مصیبت‌هایی چون تو که ایران را مانند طالبان اشغال و آن را به ویرانی سوق می‌دهید، از مقاومت و کشته شدن در برابر طالبان و حقانی‌ها، در پنجشیر کمتر نیست.
ضمنا فراموش نکن که داعش محصول افکار و عملکرد امثال توست!

*تیتر انتخاب کلمه استDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.