سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » روایت دیدار یار؛ دیدار محمد رضا عارف با مهدی کروبی...

روایت دیدار یار؛ دیدار محمد رضا عارف با مهدی کروبی

چکیده :مشکلات حاد معیشتی قاطبه مردم،شکاف های مخل به انسجام ملی،کاهش سرمایه اجتماعی و به تبع آن تنزل نقش و اثربخشی اصلاح طلبان طی سال های اخیر با رویکردی آسیب شناسانه مورد بحث و تبادل نظر...


دیروز توفیق احوالپرسی جناب آقای کروبی نصیبم شد.
سرکار خانم کروبی هم تشریف داشتند.

هرچند آثار جسمی ناشی از تحمل شرایط دشوار طی شده بر چهره این یار دیرین امام و انقلاب هویدا بود. ولی نشاط و امید واری متعهدانه نسبت به اوضاع کشور کما فی السابق در ذهن و سیمای ایشان بارز بود.
با حافظه قوی و دقت بی نظیر ،سیر تحولات انقلاب از سال۴١تا کنون را تبیین و تحلیل کردند.

مشکلات حاد معیشتی قاطبه مردم،شکاف های مخل به انسجام ملی،کاهش سرمایه اجتماعی و به تبع آن تنزل نقش و اثربخشی اصلاح طلبان طی سال های اخیر با رویکردی آسیب شناسانه مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.

صرف نظر از آثار و پیامد های یک دست شدن قدرت،ضرورت حسن استفاده از فراغ بال حاصله برای اصلاحات و اصلاح طلبان و باز سازی نظری و رفتاری این جریان که بی تردید تنها بدیل تحقق وحدت ملی و احیاء مناسبات رضایت بخش مردم و حاکمیت ،بر اساس اصول بنیادین انقلاب اسلامیست ،متفقا مورد تاکید قرار گرفت.

اینجانب همواره باور داشته و دارم درحصر ماندن آقایان:کروبی،مهندس موسوی و سرکار خانم دکتر رهنورد نسبتی با مصالح و منافع ملی ندارد.
علی‌هاذا مجددا از مراجع عالی مسؤل استدعا می کنم،با پایان دادن به این وضعییت راه گفتگو و تفاهم ملی را فراهم آورند.

ان شاءاللهDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.