سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نقش نزدیکان نمکی در فریب دادن ایران توسط روس ها...

نقش نزدیکان نمکی در فریب دادن ایران توسط روس ها

چکیده :روسیه جزو کشورهای ناموفق در واکسیناسیون است. این کشور این روزها به طور متوسط روزی ۷۲۶ کشته می دهد. در واقع هم اثر گذاری واکسن روسی محل تردید است و هم توان این کشور برای صنعتی سازی واکسن مورد...


سخنگوی ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد: از مدتها پیش می دانستیم روسیه ماهانه ۵ میلیون دوز تولید می‌کند و خط‌های مختلف را تحت لیسانس خود به کشورهای دیگر داده است. خطی هم به ما داده که الان به درد نمی خورد.

این مقام رسما اشاره به این نکته دارد که تهران در قراردادی که با روس ها در مورد واکسن اسپوتینک منعقد کرده فریب خورده است. اما سوال اینجاست: باعث و بانی این قرار داد کیست ؟

برحسب گزارش پیام اقتصاد، شرکتی که قرارداد همکاری با روس ها برای ایجاد خط تولید واکسن منعقد کرده از نزدیکان نمکی وزیر بهداشت هستند.

شرکت اکتوور با مدیریت نهاله نراقی طاهباز (‌از نزدیکان سعید نمکی که در هیئت مدیره‌های شرکت «تراپیکال دراگ اینداستری کیش» و انجمن دوستی ایران و اسپانیا شریک و همکار نزدیک آقای نمکی بوده است) این قرارداد را امضا کرده است.

ضمن آنکه روسیه جزو کشورهای ناموفق در واکسیناسیون است. این کشور این روزها به طور متوسط روزی ۷۲۶ کشته می دهد. در واقع هم اثر گذاری واکسن روسی محل تردید است و هم توان این کشور برای صنعتی سازی واکسن مورد اشاره!Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.