سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » این جا ایران است و، فقط ایران است که، ایران است!...

این جا ایران است و، فقط ایران است که، ایران است!

چکیده :مردم را تحقیر و تهدید می کنید، برای کسی که آب می خواهد، با پیش دستی پرونده تجزیه طلبی درست می کنید، تا بگیرید و بزنید و بکشید. اما همه می دانند تجزیه طلب کسانی هستند که در خیابان و کوچه تیر مستقیم می زنند. همه جا را خونین و ، خانواده ها را داغدار و بی سرپرست و عزادار می...


میراصغر موسوی

در فرهنگ مردم ایران گفته می شود: خون را با آب می شویند.

اما شما به جای دادن آب، خون می ریزید. کارگرانی را که حقوق شان پرداخت نمی شود و ماه ها دست خالی و گرسنه می مانند، وقتی اعتراض می کنند، زندان می کنید و احکام سنگین برای شان صادر می شود. و عده ای را نیز محاکمه و مانند برده ها و سروها که از دست صاحبان و اربابانشان شلاق می خوردند، شلاق می زنید. و همه این نابکاری ها را هم با آبروی اسلام توجیه می کنید. اما در عمل مراجع دینی اصیل و واقعی را به حاشیه می رانید و، حذف می کنید و ، خود کارخانه تولید مراجع سفارشی راه انداختید تا، مهر و امضا پای حرف و میل و خواست شما بزنند. اگر قصد دارید تا مردم متدین را فریب دهید و بخشی از جمعیت را مقابل بخش دیگر قرار دهید که، برای خود سپر بلا داشته باشید، مطمئنا نتیجه عایدتان نمی کند. شما با احکام ثانویه لطمه جبران ناپذیر به ساحت دین و مردم دیندار زدید، بعد نیز حکم حکومتی را از دل آن بیرون کشیدید و حکومت را خودکامه کردید. نه ملت را، نه دین را و نه حاکمیت و منافع ملی را مراعات کردید و، هر حرکتی را مانع شدید و هر اعتراضی را به خون کشیدید. جای نان گلوله دادید و جای آب خون ریختید.
بازنشستگان فقیر شده را کتک می زنید، بر مغز معترضان بر گرانی گلوله می زنید و برای جویندگان آب خون به ارمغان می آورید.

مردم را تحقیر و تهدید می کنید، برای کسی که آب می خواهد، با پیش دستی پرونده تجزیه طلبی درست می کنید، تا بگیرید و بزنید و بکشید. اما همه می دانند تجزیه طلب کسانی هستند که در خیابان و کوچه تیر مستقیم می زنند. همه جا را خونین و ، خانواده ها را داغدار و بی سرپرست و عزادار می کنند.

چرا ناگهان همه بلاها یک باره بر سر مردم آوار می شود. برای طاق کردن طاقت مردم اراده قدرتمندی در فعالیت و تلاش است. کوشش است. دست خود را خونین نکنید، دامن پس بکشید تا به ننگ آلوده نشود.

تشنه لب ها را نکشید، گرسنه ها را کتک نزنید. شما همه چیز را نابود کرده اید و، در مقابل تان سنگری ندارید تا پشت آن موضع بگیرید. این چنین بی محابا مردم را به رو در رویی نخوانید. یک دهه پیش از این چندین شخصیت با نفوذ و مورد اعتماد ملت در کشور وجود داشت که، در شرایط بحرانی می توانست از این تقابل های خونین و فروپاشی ملی و انهدام و تجزیه و توطئه های احتمالی خارجی جلوگیری به عمل آورد که، شما پیش از همه، آن ها را قلع وقمع کردید و صحنه را طوری چیدید که این ها را از چشم مردم بیندازید که، خود یکه تاز میدان باشید، که شدید. حالا با این همهمه که، همه نیز، هم زمان با هم اما با زبان و لحجه و گرایش و خواست متفاوت و حتی متناقض داد و فریاد می کنند و همه کس و همه چیز را می رانند و پس می زنند، چگونه می خواهید رفتار کنید؟

با گلوله؟

در ایران با سرکوب و گلوله هیچ حکومتی دوام نمی آورد. این جا کره شمالی و یا میدان آزادی، میدان تیان آنمن در پکن چین نیست.

اینجا ایران است با دو انقلاب شکوهمند در یک سده و چند جنبش بزرگ و تاثیر گذار در جهان. کره شمالی در یک گوشه جهان پرت افتاده و در شمال با چین و در جنوب با کره جنوبی فقط مرز دارد. ایران پانزده مرز آبی و خاکی دارد. و در همین یک سده جمهوری های محلی گیلان ، آذربایجان و کردستان را تجربه کرده است. خیزش سهمگین اعتراضی عشایر و اقوام مختلف از خوزستان تا سیستان و بلوچستان و ترکمن صحرا بارها و بارها رخ داده است. کمر بندی امنیت ملی ما در مرز مشترک با عراق و پاکستان و افغانستان و ترکیه و جمهوری آذربایجان و ترکمنستان و ارمنستان قرار دارد. و این مردم هیچ زمان خاک و وطن خود را به خارجی نداده است. هر چه بر ایران رفته است از حکومت های نالایق و پوسیده بوده است. پیروزی اعراب، پیروزی مغول و پیروزی محمود و اشرف افغان همه به یمن حکومت های فاسد و بی ملاحظه با مردم خود بوده است. کدام تکه از خاک ایران بزرگ را مردم به خارجی تقدیم کرده اند؟ هر چه از دست رفته توسط شاهان و سلاطین و حکومت های نالایق و فاسد بوده است. این مردم هشت سال با متجاوز خارجی جنگید. چه طور رییس قوه قضائیه از تجزیه طلبی سخن می گوید؟ خوزستان با خون ده ها هزار شهید وطن آبیاری شده و سند استقلال ایران است. شما با بی لیاقتی و بی کفایتی دارید خوزستان را عقیم و ویران و نابود می کنید. به مردم اتهام واهی نزنید.

این جا کره شمالی نیست، این جا چین نیست. میدان آزادی میدان تیان مین پکن نیست. این جا ایران است. و فقط ایران است که، ایران است.

ادامه دارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.