سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » برخورد لباس شخصی‌ها با سالمندان متقاضی واکسن کرونا...

برخورد لباس شخصی‌ها با سالمندان متقاضی واکسن کرونا

چکیده :این در حالی بود که لباس شخصی ها با کسانی که فیلم و عکس میگرفتند برخورد کرده و دختری را با خود به بیرون پارک برده و موبایلش را ضبط...


بر اساس گزارش‌ پنج مرکز شمال و غرب تهران اعلام کردند افراد ۷۰ سال به بالایی که دوز اول واکسن کرونای خود را دریافت کرده اند جهت دریافت دوز دوم به مرکز مستقر در پارک هنرمندان مراجعه کنند. مراجعه جهت تعیین نوبت از ۱۲ شب آغاز شد و با باز شدن مرکز در ساعت هشت صبح به اوج خود رسید.

بیش از هزار نفر از سالمندان برای دریافت دوز دوم حاضر شده بودند که ناگهان تمامی برگه های نوبت ها توسط مسئول سالن پاره شد و عنوان شد خود مجموعه در مورد تعین وقت تصمیم خواهد گرفت. خانم دکتر شکاری بعنوان مسئول با مردم صحبت کرد و وعده داد همگی واکسینه خواهند شد. پس از صحبتهای ایشان عده ای لباس شخصی در نهایت بی احترامی و خشونت این افراد مسن و بعضا با ویلچر و عصا را از سالن بیرون انداختند و تا پایان وقت در ساعت ۴ عصر هیچ واکسنی به افراد بیرون شده تزریق نشد و فقط در حدود دویست نفر که داخل ماندند واکسن دریافت کردند.

این در حالی بود که لباس شخصی ها با کسانی که فیلم و عکس میگرفتند برخورد کرده و دختری را با خود به بیرون پارک برده و موبایلش را ضبط کردند.

در پایان پس از ۱۶ ساعت انتظار به حاضرین اعلام شد واکسن نیست و تا پنج روز آینده هم برای واکسن مراجعه نکنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.