سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله خامنه‌ای: پیداست که مردم به نظام سیاسی خود نه اعتماد دارند، نه اعتنا می‌...

آیت‌الله خامنه‌ای: پیداست که مردم به نظام سیاسی خود نه اعتماد دارند، نه اعتنا می‌کنند، نه امید دارند

چکیده :اینهمه اختلاس گر و مفسد اقتصادی یا عکس شما در اتاق کارشان بود یا چفیه یادگاری حضرت بر دوش داشتند یا در ۸۸ به سرکوب مردم مظلومی کلت می‌کشیدند و عربده می‌زدند، که خواسته شان بازگشت به قانون و احقاق حق و بازداشت دزد رای مردم بود که با کارگردانی شما چون میمون در سیرک ولایت جست می‌زد و ملت را خس و خاشاک...


کلمه – امیر آخولقه

بله
ننگ است
ننگ آور است
باید خون گریست به حال مملکتی که با اینهمه منابع و مغزها و مردم منصف و مهربان و متعادل،
دچار حکمران و حکمرانی بی انصاف، ظالم، قسی القلب و نامتعادل شود که به قیمت سیر کردن مشتی مفت خور ولایی و حرام خوار سیاسی، مردم خود را از کمترین حقوق خود محروم کند و در اداره بدیهی امور کشور و سرنوشت خود، نامحرم سازد!

حکومتی جاهل و جائر که خوزستان و سیستان و بلوچستان و ایلام ش را پای توهم نفوذ استراتژیک در سوریه و عراق سر می‌برد و رشد و رفاه و زیست پاک مردم ش را پای سیاست هسته‌ای که برق مملکت می‌برد و برقی بر صنعت و زندگی مردم نمی‌اندازد، ذبح می‌کند!

نتیجه همین است که مردم می‌گویند مگر شما جز حلقه و گعده حامی و مطیع و سرکوبگر آویزان به خود، ما را هم میبینی که در انتظار رای و نظرمان هستی؟!
شما واکسن را از مردمت دریغ کردی.
راه مذاکره بستی و کشور به منفعت دلالان تحریم و کاسبان ولایت، سه قفله کردی.
دیپلماسی را نوکر میدان نمودی و میل اجنبی روسی بر منافع وطنی ایرانی سوار کردی!
صداوسیما به تایید شما چنین ننگ‌آور و مبتذل شد!
قوه قضا به حمایت شما چنین فاسد و چوبدست استبداد گشت!
آستان قدس و بنیاد برکت و غدیر و ستاد اجرای فرمان امام و اینهمه موسسه مالی اعتباری نظامی و سپاهی فاسد به نشان و عکس و قدرت شما مال مردم را می چاپند و مالیات هم نمی پردازند و از همه هم طلبکارند!
آن شهردار سپاهی اسبق، که لیاقت دیدن مراد روسی ش هم نیافت و آبروی کشور به بی غیرتی خود برد، با آنهمه پول پاشی و فساد شبکه‌ای و املاک نجومی و اموال فزونی، بجای محکمه و محبس و مجازات، حکم ریاست گرفت و بر مجلس نشست و ارتقای ولایی گرفت تا در بودجه هم دست ببرد!
چرا؟!
چون ولایت از زبانش نمی‌افتاد و چفیه از گردنش! او به حمایت که پشت‌گرم بود که از محکمه به مجلس رسید؟!
اینهمه اختلاس گر و مفسد اقتصادی یا عکس شما در اتاق کارشان بود یا چفیه یادگاری حضرت بر دوش داشتند یا در ۸۸ به سرکوب مردم مظلومی کلت می‌کشیدند و عربده می‌زدند، که خواسته شان بازگشت به قانون و احقاق حق و بازداشت دزد رای مردم بود که با کارگردانی شما چون میمون در سیرک ولایت جست می‌زد و ملت را خس و خاشاک می‌نامید!
بچه‌های محیط زیست به غلبه کدام نهاد غاصب و فاسد سپاهی سالیان است که در بندند و مظلومانه پشت میله های اوین پیر می‌شوند و نومید؟! و آن نهاد جز به حمایت و تایید شما چگونه میتواند برخلاف نظر همه نهادهای امنیتی کشور، بر حکم و خواست پلیدش پای بفشارد و دم احدی برای احقاق هم به هیچ جا نرسد؟!

همین مثلا افتضاحات استصوابی مگر جز به اراده یک مشت آدم دین نشناس و ضد حقوق ملت، که نگهبان شما و خودشانند، به این مضحکه عالم بدل شده است؟
این مشت نمونه خروار از آدم های مورد تایید و علاقه شماست!
مسئولیت هر آنچه از مظالم اینها بر ملت می‌رود هم تک به تک بر جبین شماست که روز حساب پابرجاست و تک تک این آدم ها از شما خواهند پرسید به چه حقی و چرا با سرنوشت یک ملت چنین کردی؟

بله ننگ آور است حضرت آقا!
که پس از سی سال زعامت خودمحور و خود بنیاد، به همیاری مشتی روحانی حکومتی و انتخابات استصوابی و دلالال چرتکه انداز سپاهی، کار ملک و ملت به اینجا رسانی که بیست سال پیش خود گفته بودی:
« در انتخابات ریاست جمهوری اش، سی و پنج درصد یا چهل درصد حایزان شرایط شرکت کنند؛ پیداست که مردم به نظام سیاسی خود نه اعتماد دارند، نه اعتنا می‌کنند، نه امید دارند».
روزنامه اطلاعات، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۰.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.