سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رهبر نظام یک نفره بخش مهمی از مهندسی انتخابات را پیش برد...

رهبر نظام یک نفره بخش مهمی از مهندسی انتخابات را پیش برد

چکیده :بازرگان بعد از ملاقات با برژینسکی که مورد حمله قرار گرفت گفت مسئولی که برای کارهایش بخواهد از امام اجازه بگیرد به درد لای جرز دیوار می‌خورد و طعنه زد که نه من هویدا هستم و نه امام محمد رضا شاه. اما ظریف این سبک زندگی را خودش انتخاب کرده که مطیع...


رضا علیجانی

سخنرانی آقای خامنه‌ای در چارچوب «مهندسی انتخابات» بود. او هیچ بحثی در باره «مذاکره» نکرد تا از درست شدن دو قطبی موافق/ مخالف مذاکره جلوگیری کند.

بالای سر آقای خامنه‌ای باید کلاه نظامی دید و نه عمامه..

این امتیاز مثبت را برای ظریف باید قائل بود که علیرغم چند بار عذرخواهی اما روی حرف حقی که زده بود ایستاد و در تاریخ ثبت شد.

رهبر نظام یک نفره بخش مهمی از مهندسی انتخابات را پیش برده: حذف حسن خمینی، ظریف، تاجزاده.

بازرگان بعد از ملاقات با برژینسکی که مورد حمله قرار گرفت گفت مسئولی که برای کارهایش بخواهد از امام اجازه بگیرد به درد لای جرز دیوار می‌خورد و طعنه زد که نه من هویدا هستم و نه امام محمد رضا شاه. اما ظریف این سبک زندگی را خودش انتخاب کرده که مطیع باشد.

مردم ایران دیدند که زندگی شان برای رهبر ج.ا اصلا مهم نیست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.