سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نامه محمد مهاجری به بذرپاش؛ آقای رئیس دیوان محاسبات! سرتان به حساب و کتاب رئیس مجلس...

نامه محمد مهاجری به بذرپاش؛ آقای رئیس دیوان محاسبات! سرتان به حساب و کتاب رئیس مجلس هست؟

چکیده :از زمان رئیس شدن آقای قالیباف، تعداد زیادی نیرو به مجلس هلی برن! شده و جایگزین نیروهای قبلی گردیده‌اند حال آنکه نیروهای قدیمی مستخدم رسمی بوده و بعضا بدون اینکه کاری انجام دهند، حقوق می‌گیرند. به عبارت دیگر رئیس محترم مجلس نه با اتوبوس بلکه با قطار، آدم وارد مجلس...


حضور رئیس محترم دیوان محاسبات، جناب آقای بذرپاش

با اطلاع می‌گویم مدتی است در یکی از ساختمانهای مقابل مجلس شورای اسلامی در خیابان مجاهدین اسلام، حدود ۲۰۰ نفر نیروی جدید به کارگیری شده‌اند که ظاهرا حقوق آنها از بودجه مجلس پرداخت می‌شود. برخی شایعات می‌گوید این عده هیچ کاری جز اینکه برای یکی از مقامات ارشد مجلس، کار انتخاباتی انجام دهند، ندارند.

به علاوه آقای علی زاکانی رئیس مرکز پژوهشهای مجلس، علاوه برآنکه حدود ۳۵۰ نیروی جدید (بدون اخذ مجوز قانونی) به ۲۵۰ نیروی قبلی این مرکز اضافه کرده، مغازه‌ای هم وابسته به همین مرکز در قم احداث کرده که حدود ۶۰ نفر در آن حقوق بگیر به کار گرفته شده.

علاوه بر این‌ها از زمان رئیس شدن آقای قالیباف، تعداد زیادی نیرو به مجلس هلی برن! شده و جایگزین نیروهای قبلی گردیده‌اند حال آنکه نیروهای قدیمی مستخدم رسمی بوده و بعضا بدون اینکه کاری انجام دهند، حقوق می‌گیرند. به عبارت دیگر رئیس محترم مجلس نه با اتوبوس بلکه با قطار، آدم وارد مجلس کرده‌اند.

از جنابعالی که قاعدتا باید سرتان به حساب باشد انتظار دارد ضمن محاسبه مبلغی که به بیت‌المال خسارت واردشده، عوامل مقصر را به افکار عمومی معرفی فرمایید. لابد خاطرتان هست که رفیق سابق‌تان، آقای احمدی‌نژاد هم به همین روش صدها نیرو به استخدام ریاست جمهوری در آورد که وظیقه خیلی از آنها این بود که هنگام سفرهای استانی ، دنبال ماشین رئیس‌جمهور بدوند.

از مجلسیان محترم با آنکه شعار پرطمطراق شفافیت داده اند، قطعا و مسلما و حتما آبی گرم نمی‌شود و اعداد و ارقام مربوط به نفله شدن بیت‌المال را بازگو نخواهند کرد. شما چطور؟Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.